دانلود Cars of War 0.28.0.418 – بازی اکشن اتومبیل جنگی برای اندروید

انتشار: 24 آبان 1397
ورژن: 0.28.0.418
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Cars of War 0.28.0.418 – بازی اکشن اتومبیل جنگی برای اندروید

Cars of War اتومبیل جنگی بازی جدید، اکشن و زیبای مخصوص سیستم عامل های اندروید است که طراحی و توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Tetrox Limited است که جدیدا در مارکت پلی اسنوری گوگل به صورت رایگان عرضه شده است. شیرجه رفتن به اقدام سریع PvP 5 در مقابل 5 اتومبیل نبرد حماسه از بحش های شیرین بازی است که شما را برای یک بازی جذاب آماده می سازد! بازی چند نفره اکشن مسابقه با وسیله نقلیه مختلف را که قارد به انتخاب کردن آن ها هستید. تیم سریع و پویا با توانایی های زیادی برای استفاده از آن مبارزه می کند. کریستال ها را در نبرد جمع آوری و بر روی حریفان خود تسلط یابید تا بتوانید به بهترین شکل خود را بالا بکشید!

در بازی Cars of War شما می توانید شاهد سه کلاس مختلف از وسایل نقلیه باشید که قارد به انتخاب آن ها هستید تا توانایی های از اتومبیل رانی را در عین بازی به نمایش بگذارید! در کل در بازی شما با بازیکنان دیگر رقابت می کنید که این شرایط باید به صورت آنلاین فراهم شود. حالت PVP در هر بازی منحصر به فرد است که کاربربان را در یک میدان نبرد جهانی قرار می دهند که هر کس برای خودش در حال تلاش است! بازی Cars of War در پلی استوری در مدتی کم توانست کاربران بسیاری را جذب کند!

ویژگی های باری Cars of War

– وجود اتومبیل های سریع و تنظیم نئون

– قدرتمند و زرهی SUV Major

– مسابقه ماشین سحر

– تیرانداز از سبک Steampunk Jug of War

– کشتی علمی تخیلی فوق العاده.

– حالت آنلاین PvP برای بازی چند نفره

– ده ها تن از توانایی های باز کردنی و عالی

– امکان ارتقاء دادن موارد مختلف از جمله وسایل نقلیه ی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.