دانلود Call of Duty®: Mobile – Garena 1.6.8 – بازی ندای وظیفه : گارنا برای اندروید

انتشار: 12 مهر 1398
ورژن: 1.6.8
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود Call of Duty®: Mobile – Garena 1.6.8 – بازی ندای وظیفه : گارنا برای اندروید

Call of Duty®: Mobile – Garena (ندای وظیفه : گارنا) نسخه جدید زیبا و دیگر از بازی های Call of Duty در موبایل های اندرویدی از سوی کمپانی اکتیویژن در پلی استوری به صورت رایگان مورد عرضه قرار گرفته است. در بازی Call of Duty®: Mobile – Garena حالت های چندگانه را می توانید مشاهده نمایید که قادر خواهید بود جوخه های 5 نفره را در حالت Deathmatch ایجاد نمایید. دشمنان خود را غارت کنید تا در حالت Battle Royale زنده بمانید و چالش را هر بار از سر بگیرید و همیشه قدرت رو از هر لحاظ حفظ نمایید. همچنین می توانید در حالت S&D (Bomb) به دفاع یا تاکتیکی کنید و استراتژیک اصلی روی دفاع است. انواع اسلحه با کیفیت طراحی بسیار بالا از لحاظ گرافیکی و حالت های دیگر با گزنیه و انتخاب در واقع یک گیم پلی بی نظیر را برای طرفداران بازی های استراتژیک و اکشن ایجاده کرده است …

بازی در Call of Duty®: Mobile – Garena در پلی استوری مدت زیادی نیس که عرضه شده است و در ادامه مطلب به همراه باکس راهنمای جهت مشخص سازی روش نصب فایل دینا بازی قرار گرفته. لازم به ذکر است که فایل دیتا بازی تقریبا از حجم یک گیگابایتی برخوردار می باشد.

ویژگی های بازی Call of Duty®: Mobile – Garena

  •  ایجاد دسته های نفره را در حالت Deathmatch و پرداختن به نبرد
  •   غارت کردن دشمنان در حالت Battle Royale
  • دارا بودن یکی از بهترین بازی های موبایل FPS با IP کلاسیک
  • سفارشی سازی سلاح های منحصر به فرد خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.