دانلود Bus Rush 1.0.18 – بازی دویدن در مسیر اتوبوس برای اندروید

انتشار: 30 اردیبهشت 1396
ورژن: 1.0.18
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Bus Rush 1.0.18 – بازی دویدن در مسیر اتوبوس برای اندروید

Bus Rush دویدن در مسیر اتوبوس بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز در سبک اکشن برای گوشی های اندروید می باشد و شباهت خیلی زیادی به بازی پرطرفدار Subway Surfers دارد! در طول بازی مشغول به دویدن در مسیر های اتوبوس و قطار  هستید که نباید به کامیون، اتوبوس، قطار و مترو ضربه بزنید یا برخورد کنید و باید تمام سکه ها را جمع آوری نمایید. این بازی دارای 10 شخصیت مختلف می باشد که می توانید انتخاب کنید و حتی قدرت کارکتر دونده را ارتقا دهید، از جمله: آهن ربا، چکمه و چت پک. اگر شما هم جزو طرفداران بازی بسیار جذاب و زیبای Subway Surfers موج سواران مترو هستید، پس بازی هیجان انگیز Bus Rush دویدن در مسیر اتوبوس را از دست ندید !

ویژگی های بازی Bus Rush

  • شخصیت جدید
  • دارای کیفیت گرافیک عالی
  • دارای 10 شخصیت مختلف برای بازی
  • قدرت یو پی اس شگفت انگیز : گوشه آهنربا، jetpack، پرش فوق العاده، نمره و ضرب تخته هوا، گشت و گذار!
  • حالت های مختلف به اجرا در شهرستان، مترو، جنگل و ساحل!
  • کامیون، اتوبوس، قطار متر، برای جلوگیری از ادامه راه
  • مانع های بسیار سرگرم کننده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.