دانلود Bike Blitz 1.3 – بازی موتور سواری رعد اسا برای اندروید

انتشار: 12 آذر 1397
ورژن: 1.3
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود Bike Blitz 1.3 – بازی موتور سواری رعد اسا برای اندروید

Bike Blitz موتور سواری رعد اسا یکی از بازی های عالی و زیبا با طراحی متناسب و حجم کم برای موبایل و تبلت های اندرویدی است که از سوی استودیو بازی سازی Million games توسعه یافته است. این یک بازی اول شخص در حال رانندگی و بازی تیراندازی است که در آن شما در یک موتور سوار فوق العاده هستید و به کار متعددی نسبت به موتور رانی خواهید پرداخت. شما با یک اسلحه مجهز هستید که از طریق آن باید ماموریت های خود را تکمیل نمایید! بدن شک فهمیده باشید جنایتی در کار باشد! مأموریت هایی مانند شلیک به ماشین پلیس، حمله به یک هلیکوپتر، شلیک هواپیمای بدون سرنشین و غیره که هر کدام از آن ها از جذابیت متفاوتی برخوردار است. البته شما مخالفانیز دارید که باید مراقب آن ها نیز باشید و خود را در شریطی قرار دهید تا مورد ضرب قرار نگیرید!

بازی Bike Blitz طراحی شده با موتورهای فوق العاده برای موتور سواری جذاب و سریع است که کاربران را در سرگرمی های هیجانی مشغول می کند. یکی از عوامل مهم در بازی زمان است که می توانید را باخت و برنده کند، البته در کل همه چی به خود شما بستگی دارد که چگونه ماموریت ها را تحت کنترل بگیرید. امکان ارتقاء موارد مختلف به همراه استفاده از سوخت آدرنالین می باشد که با استفاده از آدرنالین می توانید سرعت خود را در رانندگی چند برابر نمایید. بازی Bike Blitz دارای کیفیت گرافیک متناسب با حجم می باشد که در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان عرضه شده است و توانسته امتیاز مناسب با هزاران بار دانلود را به خود اختصاص دهد.

ویژگی های بازی Bike Blitz

– وجود اتومبیل های بسیار برای انتخاب

– ماموریت های جذاب و هیجانی

– امکان استفاده از السحه های مختلف در ماموریت ها

– انجام ماموریت های جذاب از جمله حمله به ماشین پلیس، هیلی کوپتر و …

– امکان ارتقاء موتور سیکلت برای افزایش قدرت و توانی در انجام ماموریت ها

– کیفیت گرافیک متناسب با حجم کم

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.