دانلود Bigfoot Monster Hunter 1.9 – بازی اکشن شکارچی هیولا اندروید

انتشار: 22 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.9
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Bigfoot Monster Hunter 1.9 – بازی اکشن شکارچی هیولا اندروید

Bigfoot Monster Hunter (شکار هیولا بیگانه) بازی جدید  وهیجان انگیز در سبک بازی های تیراندازی و شکاری اکشن و شبیه سازی در جنگل و امکان های مختلف می باشد که توسط استودیو ر در گوگل استوری انتشار یافته است. شما شایعاتی را شنیدید که بسیاری از مردم در جنگل گم شده بودند و بعدا متوجه شدید بسیاری از افرادی که در جستجوی پاهای بزرگ یک موجوئد درنده بودند، دیگر هیچ خبری نیست از آن ها! به دنبال یافتن موجود ترسناک که نامش هیولا است به جنگل خواهید پرداخت. قبل از رفتن به این ماجراجویی در زرادخانه خود، دوربین های جاسوسی کوچک، تله های خرس، تفنگ شکار، چراغ قوه و همه چیزهایی که ممکن است مفید باشد، وجود دارد که هدف برای شما بسیار آسان و چالش انگیز است!

این بازی جذاب یک حماسه ترسناک از هیولاهای بی نظیر است که در آن شما به عنوان یک شکارچی شجاع به دنبال جانوران هیولا مرموز در جنگل شمالی به صورت عمیق خواهید گشت تا آن ها را شکار کنید. چالش های بسیاری در شکل ترسناک به شما ضربه خواهند زد، ولی در هر حال باید سعی خود را برای رفتن به حل چالش های بعدی بکنید. سلاح های مختلف با توانایی متفاوتی وجود دارد که می توانید با استفاده از هر کدام از آن ها مناسب با هیولا به راحتی و آسانی هیولاها شکست دهید و چاشل های بعدی صعود کنید. بازی Bigfoot Monster Hunter در گوگل پلی امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را به خود اختصاص داده است!

ویژگی های بازی Bigfoot Monster Hunter

– وجود جیوانات دیگر برای شکار

– داشتن کیفیت گرافیک بالا و عالی نسبت به حجم

– وجود زرادخانه با سلاح و دوربین های جاسوسی کوچک و …

– هیولا سربا و ترسناک با طراحی جذاب و هیجانی

– جنگل بی پایان با یک خانه شکارچی

– به کار گذاشتن تله های شکاری

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.