دانلود Battlelands Royale 1.1.0 – بازی تیراندازی بتل لند رویال اندروید

انتشار: 23 آذر 1397
ورژن: 1.1.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود Battlelands Royale 1.1.0 – بازی تیراندازی بتل لند رویال اندروید

Battlelands Royale بازی زیبا با سبک اکشن و طراحی عالی برای اندروید می باشد که نسبت به دیگر بازی های هم سبک بسیار متفاوت بوده و طراحی جذابی دارد. مبارزه برای زنده ماندن در آخرین مرد حماسه و ایستاده چندین نفره در نبرد رویال!با 32 بازیکن در عرض 5 الی 3 دقیقه به جنگ خالص از قتل عام بپردازید و لذت ببرید! هیچ کار پیچیده ای برای شما در بازی وجو ندارد، تنها می توانید با چاشل زدن خود به بهترین نتیجه رقابت در بازی برسید. فکر کنم تا حالا متوجه شده اید که شما در این بازی زیبا یعنی بتل لند رویال به مبارزه و تیراندازی از رقابت های جذابی و هیجانی با بازیکنان دیگر خواهید پداخت که در هر بازی به چنین تجربه ای هیجانی نمی توان دست یافت! بخاطر آنلاین بودن رقابت در زمان واقعی شما تصمیم های هیجانی و تعیین کننده را از تیراندازی خواهید گرفت!

در بازی انواعی مختلف از سلاح عالی و طراحی شده متناسب با گیم پلی می باشد که می توایند آن ها را باز کنید و تجهیزات بسیاری را به خود اختصاص دهید تا بتوانید در مقابل دیگر رقبا حرفی برای زدن داشته باشید. نقشه بزرگ بازی برای کشف از جمله زمین در مکان های مختلف و محیط های بسیار مانند جنگل غرب، پیچ و خم، مخفیگاه و بهشت ​​کیمر و … که می توانید همه آن ها را پیدا کنید و حتی قبل از رقابت منطقه خود را انتخاب نمایید. بازی Battlelands Royale گرافیک بسیار زیبا و با کیفیتی را دارا می باشد که می توانید شاهد یک بازی هیجانی آنلاین از رقابت های 32 شخصیتی باشید که می تواند ساعت شما را به یک گیم پلی تیراندازی آنلاین مشغول کند!

ویژگی های بازی Battlelands Royale

– 32 شخصیت برای مبارزه در زمان واقعی!

– ده ها تن از سلاح های عالی به همراه تجهیزات دیگر

– مسابقه SUPPLY DROPS جهت کشف سلاح های خاص

– باز کردن شحصت های افسانه ای و جنگنده بازی

– امکان سفارشی کردن لباس ها و … شخصت های خود

– طراحی شده با محیط تخریب پذیر با جذابیت بالا

– اضافه شدن امکانات بیشتر در آینده …. (به زودی)

– نقشه بزرگ با مکان های بسیار برای کشف

– انتخاب منطقه برای خود و کنترل آن در بازی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.