دانلود Battle Run – Endless Running 1.0.0 – بازی نبرد دویدن اندروید

انتشار: 29 بهمن 1399
ورژن: 1.0.0
سیستم مورد نیاز: 4.4 به بالا
دانلود Battle Run – Endless Running 1.0.0 – بازی نبرد دویدن اندروید

Battle Run – Endless Running نبر دویدن ( بتل ران ) یک بازی عالی و کم حجم با سبک اکشن می باشد و طراحی شده برای موبایل اندروید است. در یک تجربه کاملاً جدید بدون توقف پر از تجربه! برای نجات از هجوم ربات های تهدیدآمیز ، در نبردهای پرسرعت در سراسر جزیره رویال شرکت کنید! جعبه ها را بشکنید ، از موانع مختلف که سر راهتون هستن شما را تا از فرار باز دارند ، رد کنید. دشمنانی را که می آیند شکست دهید و در آخر به سوی شکست رئیس ربات ها بروید.

شما می توانید در حال دویدن با شخصیت های مختلف جاخالی دادن و پریدن را تجربه نمایید که همین موارد باعث می شوند شما بتوانید از دست موانع و دشمنان فرار کنم. همچنین آیتم های عالی بازی Battle Run دارد که  باعث افزایش هیجان و جذابیت بازی می شود. در مکان های نمادین اجرا کنید از جمله شهر ، جنگل ، پایگاه ربات های شیطانی و دیگر موارد قابل کشف که باید خود را حسابی به چالش بکشید. از طریق گشت و گذار در پورتال ها ، می توانید به مکان مخفی منتقل شوید تا در ماموریت ها کامل نمایید.

ویژگی های بازی بتل ران Battle Run – Endless Running

  • وجود مکان های مختلف از جنگل، شهر و دیگر مکان های قابل کشف
  • باز کردن شخصیت های جدید و موارد جدید جهت ارتقاء
  • افزایش و تقویت دادن مهارت های خود
  • باز کردن اسلحه های مختلف
  • جمع آوری سکه و جعبه و دریافت آیتم های شگفت انگیز
  • سفارشی کردن دویدن و اجرای خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.