دانلود Assassin Archer – Modern Day Robin Hood 1.1 – بازی کماندار قاتل اندروید

انتشار: 27 خرداد 1397
ورژن: 1.1
دانلود Assassin Archer – Modern Day Robin Hood 1.1 – بازی کماندار قاتل اندروید

Assassin Archer – Modern Day Robin Hood کماندار قاتل: رابین هود مدرن یک بازی عالی با طراحی مدرن برای بازیکنان و دوستداران بازی های تیراندازی با کمان برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. با نصب این بازی زیبا آماده کسب تجربه جذاب و فوق العاده از تیراندازی با کمان شوید! مسلح به کمان، سرنوشت شما این است که شهر را تمیز کنید و مجرمان را شکار کنید که باید خود را از چشم همه دور نگهدارید و همانند تیراندازان تفنگ اسنایپر باشید. شما به دنبال دشمن به کارهای مختلف از جمله پریدن از پشت بام ها خواهید پرداخت و مهارت های عالی را به نمایش خواهید گذاشت که به نوعی یک آزمون واقعی از سرعت و دقت را خواهید دارد تا بتوانید به بهترین تیرانداز و آرچر مدرن تبدیل شوید!

در بازی Assassin Archer شما شاهد ده ها باند و فلش برای بازی کردن و ارتقاء خواهید بود که باید سعی خود را برای باز کردن کمان های جدید به همراه دیگر موارد به کار بگیرید. لازم به ذکر است که بازی طراحی و عرضه شده در مارکت گوگل به صورت رایگان از طرف استودیو بازی سازی Mouse Games با نام Assassin Archer – Modern Day Robin Hood می باشد که دارای  طراحی زیبا با گرافیک فوق العاده خیره کننده 3D و انیمیشن های واقع گرایانه است. همچنین بازی در مارکت گوگل پلی بیش از 500 هزار بار دریافت و نصب شده است که توانسته امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به خود اختصاص دهد!

ویژگی های بازی Assassin Archer – Modern Day Robin Hood

– گرافیک فوق العاده خیره کننده 3D و انیمیشن های واقع گرایانه

– ده ها باند و فلش برای بازی کردن و ارتقا

– وجود تیرکمان های مختلف و مدرن با قابلیت هایقدرتمند نسبت به هم

– تجربه مبارزه صاف با پاداش های عالی

– وجود مکان های خیابانی مختلف با دشمنان متفاوت

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.