دانلود Armored Squad: Mechs vs Robots 1.2.9 – بازی اسلحه زرهی اندروید

انتشار: 8 اردیبهشت 1397
ورژن: 1.2.9
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود Armored Squad: Mechs vs Robots 1.2.9 – بازی اسلحه زرهی اندروید

Armored Squad: Mechs vs Robots اسلحه زرهی: مکانیک در مقابل روبات ها یک بازی اکشن در سبک عملیات تیراندازی سریع با موتور بازی، ربات ها و تانک ها با گرافیک رنگارنگ روشن که عالی می باشد برای گوشی و تبلت های اندروید طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. در بازی شما می توانید به دو صورت آفلاین (بدون نیاز به اینترنت) و آنلاین (نیاز اتصال اینترنت) به بازی بپردازید که هر حالت دارای هیجان و جذابیت متفاوتی می باشد. حالت آفلاین بازی دارای 60 سطح زیبا و چالشی است که در آن با ربات های AI مبارزه می کنید و برای هر پیروزی باید چالش هایی را پشت سربگذارید! در زمان مبارزه می توانید از طلاح های بسیاری از جمله لیزر، شمشیر و موشک استفاده کنید که حتی استفاده از چندین سلاح در یک زمان امکان پذیر میباشد!

بسیاری از تجهیرات جنگی و دیگر امکانات یک بازی اکشن عملیاتی در این بازی موجود می باشد که می توان از آن ها به میدان های نیرویی، جت های پرش، تقویت کننده ها و سپر ها، بسیاری از اسلحه های قدرتمند و … اشاه نمود که علاوه بر جذابیت به افزایش هیجان بازی کمک می کند. جمع آوری قطعات روبات های نابود شده برای جمع آوری ربات های جدید یکی دیرگ از کارهای شما است که در حالت آنلاین بسیار کاربردی است. البته شما می توانید از طریق اتصال بازی به اینترنت به صورت آنلاین بازی کنید با خود را مقایب دیگر بازیکنان از سراسر جهان در زمان واقعی قرار دهید!

ویژگی های بازی Armored Squad: Mechs vs Robots

– وجود بیش از 60 سطح آفلاین با ربات های AI

– اتجاد با دیگران و متحد شدن برای شکست دشمنان

– جنگ با دوستان خود در حالت آنلاین و زمان واقعی

– امکان مبارزه اسلحه های مختلف با لیزر، شمشیر و پرتاب موشک!

– جمع آوری قطعات روبات های نابود شده برای جمع آوری ربات های جدید

– جستجو کردن برای پیدا طرح های مکانیک پنهان

– باز کردن تمام سه سطح سختی

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.