دانلود Animal Escape 1.1.7 – بازی فرار حیوانات برای اندروید

انتشار: 8 آذر 1395
ورژن: 1.1.7
سیستم مورد نیاز: 2.3 به بالا
دانلود Animal Escape 1.1.7 – بازی فرار حیوانات برای اندروید

Animal Escape فرار حیوانات بازی فوق العاده زیبا با گیم پلی بسیار جذاب در سبک اکشن برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. در بازی یکی از حیوانات را انتخاب می کنید و خود را به فرار از دست کشاورز عصبانی قبل از اینکه خیلی دیر شود با روش های مختلف از جمله: گول زدن و پرش از همه موانع و جمع آوری ذرت در حال فرار با بسیاری چالش. بازی فرار حیوانات بسیار لذت بخش و چالش انگیز است که و با سطحی که دارد، یک بازی بسیار جذاب برای تمام سنین. در نهایت یک بازی در حال اجرا با هدف های مختلف است که می توان گفت یک بازی اعتیاد آور، بسیار سرگرم کننده و  شگفت انگیز برای سیستم عامل اندروید می باشد

ویژگی های بازی Animal Escape

  • پرواز و DASH با قدرت شگفت انگیز  یو پی اس
  • گول زدن و پرش از همه موانع
  • جمع آوری BOOST ذرت در بازی
  • کنترل آسان، فقط کش رفتن و شیر
  • طراحی و بهینه سازی شده به طور کامل برای گوشی های هوشمند
  • ماجراجویی سرد برای تمام سنین (بله همه!)
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.