دانلود Ace Commando 0.5.34 – بازی اکشن و تیراندازی آس کماندو برای اندروید

انتشار: 18 مهر 1397
ورژن: 0.5.34
دانلود Ace Commando 0.5.34 – بازی اکشن و تیراندازی آس کماندو برای اندروید

Ace Commando تکاور تیرانداز یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی اکشن برای موبایل و تبلت های اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Threye: Military Games طراحی و توسعه یافته برای سیستم عامل ذکر شده است. این بازی به تازگی در مارکت گوگل منتشر یافته است، ولی پیش بینی می شود با امکانات و کیفیت طراحی که دارد طرفداران و کاربران اندرویدی بسیاری را به خود اختصاص دهد. این بازی ماموریت های مختلفی دارد، جایی که بازیکن باید علیه A.I. متفاوت عمل کند و به دنبال اهداف مأموریت کامل و مبارزه با کارفرمایان باشد. بازیکن می تواند از خفا یا استفاده از آن با دشمنان استفاده کند که برای شما نیز قابل اجراست با همراه بسیاری از حرکات های دیگر.

بازی Ace Commandoامکان ارتقاء سلاح های مختلف را رفته رفته در بازی فراهم می کند که سطح قدرت را با این کار به وعهی می توانید افزایش دهید و شاهد مهارت های نسبت جدید در تیراندازی باشید و از بازی لذت ببرید. گرافیک واقع گرایانه و با کیفیت بالا طراحی با سطح صاف و بصری از ویژگی های بازی است که جذابیت را افزایش ذاده است. از این رو می توان به مکان های منحصر به فرد چندگانه به مراه ماموریت چندین مبارزه و خلع سلاح در محیط های مختلف پخش شده است که می توایید از بازی لذت ببرید. آخرین نسخه عرضه شده به همراه فایل دیتا در ادامه مطلب با لینک مستقیم جهت دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Ace Commando

– وجود مکان های منحصر به فرد چندگانه

– دارای ماموریت چندین مبارزه و خلع سلاح در محیط های مختلف

– دشمنان و موارد مختلف به مرور و رفته رفته

– وجود بیش از 20 اسلحه واقعی و عالی

– چند سلاح واقعی در هر یک با آمار مختلف و جلوه های بصری و صوتی واقعی

– گرافیک با کیفیت بالا و واقع بینانه H-D

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.