دانلود بازی کات آف (رانندگی بدون مرز) برای اندروید CutOff 1.3.12

انتشار: 23 خرداد 1399
ورژن: 1.13.12
دانلود بازی کات آف (رانندگی بدون مرز) برای اندروید CutOff 1.3.12

CutOff کات آف یکی دیگر از بازی های جدید ایرانی با سبک ریسینگ و رانندگی جهت اجرا در سیستم عامل های اندروید می باشد. سبک بازی به گونه ای است که شما قادر خواهید بود تو شهر به طور آزادانه رانندگی کنید و از قسمت های مختلف شهر دیدن نمایید و هرموقع خواستی وارد مسابقات متنوع بشی و مهارت خودت رو محک بزنید. وجود چالش هالی جذاب با هیجان منحصر به فرد خود بازی در طراحی و کیفیت آن نهفته است. ویژگی های متعادل بازی کات آف که برخی از آن ها به وجود داشتن ماشین های خارجی و ایرانی با قابلیت سفارشی کردن، حالت مسابقه های متعدد، وجود مرحله عالی برای چالش کشیدن و محک زدن توانایی های خود در این زمینه،

گرافیک جذاب به همراه گیم پلی عالی برای بازی از ویژگی های کات اف می باشد که می تواند ساعت ها شما رو سرگرم ماشین سواری و رانندگی در حالت های متفاوت مشغول کند.

ویژگی های بازی کات آف CutOff

  • دارا بودن حالت و بخش داستانی با بیش از 60 مرحله تو محله های مختلف
  • مسابقات منطقه ای، آزاد، پلکانی، لوکال چند نفره، رکوردی، روزانه، تمرینی
  • قابلیت شبیه سازی دقیق ماشین ها مطابق با واقعیت با امکانات بی نظیر
  • ماشین‌های متنوع ایرانی و خارجی با مدل سازی بی نظیر (کلی ماشین دیگه اضافه خواهد شد)
  • رانندگی در حالت های مختلف روز، غروب و شب با آب هوای صاف، بارانی و برفی
  • قابلیت بازی چند نفره لوکال با امکان ورود از 6 گوشی همراه در زمان واقعی
  • قابلیت پخش موزیک های دلخواه در داخل ضبط ماشین
  • طراحی گرافیک عالی با طراحی جذاب
  • اضافه شدن مراحل و قابلیت های جدیدتر با موارد عالی در نسخه های آینده از بازی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.