دانلود Machinarium Definitive Version – بازی ماشیناریوم برای کامپیوتر

دانلود Machinarium Definitive Version – بازی ماشیناریوم برای کامپیوتر

به راحتی می توان گفت که یکی از بازی های رایانه ای که چندین سال از فعالیت می گذرد و یکی از محبوب ها به حساب می آید!؟ بازی Machinarium ماشیناریوم است که طراحی شده از سوی Jakub Dvorský که البته عواملی دیگر نیز در برنامه نویسی و ساخت و عرضه برای دیگر سیستم عامل ها نیز دست داشتند. در بازی علاوه بر این که در پلتفرم کامپیوتر خود را به خوبی نشان داده است، در پلتفرم های موبایل نیز از جمله سیستم عامل اندروید محبوبیت خاصی را کسب نمود است. بازی ماشیناریوم از سبک منحصر به فرد پازل فکری برخوردار است که در آن شما شاهد دنیای رباتی خواهید بود که داستان و مشغله های مختلفی را باید پشت سر بگذارید. ولی در حال بازی با گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای که دارد توانسته کاربران بسیاری را به خود اختصاص دهد!

جوزف روبات نام کاراکتر و روباتی در بازی است که توسط باند خرابکاری در مکان خرب شده ای گیر افتاده است که قصد قرار از آنجا را دارد. شما وظیفه دارید تا به او کمک کنید بتواند از مکان های مختلف عبور کند و یکی یکی معماهای پیچیده را که در سر ...

دانلود Zuma Deluxe – بازی کم حجم زوما برای کامپیوتر

دانلود Zuma Deluxe – بازی کم حجم زوما برای کامپیوتر

Zuma Deluxe بازی معروف و جذاب با سبک پازلی که در سال 2006 توسط PopCap Games طراحی و برای کامپیوتر عرضه شده. در بازی توپ های رنگی در حال حرکت هستند که شما باید قبل از اینکه به خط پایان برسند، به توپ ها شلیک کرده و حذفشان کنید. نحوه بازی کردن بسیار آسان است و همه سنین به راحتی می توانند بازی کنند. بازی زوما با اینکه حجم بسیار کمی نسبت به بازی های دیگر پازلی دارد، ولی با جذابتش طرفداران زیادی را جذب کرده است.

(بیشتر…)

...