دانلود Minecraft 1.14.4 – بازی آرکید ماینکرافت برای کامپیوتر

دانلود Minecraft 1.14.4 – بازی آرکید ماینکرافت برای کامپیوتر

Minecraft یک بازی محبوب سرگرم کننده و جذاب می باشد که توسط استودیوی بازی سازی معروف 4J Studios برای پلت فرم های کامپیوترطراحی و عرضه شده است که قبل از این توسط استودیوهای دیگر برای سیستم عامل های مختلف منتشر شده است. ماینکرافت یک بازی متفاوت و پازلی به حساب می آید که در آن شاهد جهان پیکسلی هستید با تولید و ساخت چیزهای شگفت انگیز از ساده ترین آن ها که خانه می باشد و آن را تبدیل کردن به بزرگترین قلعه موجود در بازی! قدرت و توان شما در بازی له چالش های ذهنی شما دارد که می توانید خود را در ساخت جیزهای مختلف و بسیار موفق کنید. امتیازهای بازی در نهایت تعیین می کنند که کارهای شما چقدر خلاقیت دارد و البته شما با حیوانات خطرناک نیز رو به رو خواهید شد که باید از آن ها دوری نمایید یا با سلاح ها بجنگید!

بازی Minecraft در همه سیستم های عرضه شده است بسیار محبوب است و دارای گرافیکی از جهان پیکسلی جذاب می باشد که قبل از این نسخه اندرویدی آن در سایت قرار گرفته و شما می توانید برای دانلود آن در اینجا...

دانلود بازی اکشن Splasher برای کامپیوتر

دانلود بازی اکشن Splasher برای کامپیوتر

Splasher بازی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک اکشن برای کامپیوتر است. این بازی زیبا دارای گیم پلی منحصر به فرد می باشد که چالش هایی نیاز به چابکی، سرعت و سریع دارد. در بازی شما به عنوان یک قهرمان برای راه درست می جنگید که دشمن اصلی شما رئیس بد کارخانه است و در حال مبارزه برای شکست او هستید! همکاران شما توسط رئیس کارخانه زندانی شدن که باید به کمک آنها بروید و بال دشمنان خود مبارزه کنید. سلاح شما یک اسلحه رنگی است که با آن در برابر دستگاه های کارخانه می جنگید و باید چابک و خیلی سریع عمل کنید تا موفق باشید. البته تنها فرار از دستگاه های کارخانه نیست، بلکه تله ها و ضرب و شتم دستگاه های امنیتی کارخانه غول پیکر است که راه شما را برای رسیدن به موفقیت سختر می کند. بازی Splasher توسط Splashteam در سال 2017 برای پلتفرم کامپیوتر (PC) منتشر شده است.

(بیشتر…)

...
دانلود بازی ماریو قارچ خور Super Mario Fusion برای کامپیوتر

دانلود بازی ماریو قارچ خور Super Mario Fusion برای کامپیوتر

Super Mario Fusion سوپر ماریو یک بازی جذاب و سرگرم کننده می باشد و طرفداران بی شماری هم دارد که کمتر کسی دیده می شود، تابه حال ماریو قارچ خور را بازی نکرده باشد. در بازی شما به دنبال شاهزاده خانم می روید تا آن را نجات دهید که از مانع های جلو راهتان باید عبور کنید، این در حالی است موجودات عجیب غریب در راه نگهبانی می دهند و مانع از عبور شدن شما می شوند؛ البته شما می توانید با خوردن قارچ های نیرو دهنده با خیال راحت آنها را از سر راهتان بردارید و به پابان مرحله برسید. بازی بسیار آسان است و دارای حجم کمی می باشد، ولی جذابیت بازی بشیتر از بازی های گیگابایتی است. اگر تابه حال بازی Super Mario Fusion سوپر ماریو قارچ خور را بازی نکردید، پس از دستش ندید و همین الان بازی را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید. در این نسخه از بازی تغییراتی ایجاد شده است.

(بیشت...

دانلود بازی کلاه قرمزی در خیابان های تهران 2 برای اندروید + نسخه کامپیوتر

دانلود بازی کلاه قرمزی در خیابان های تهران 2 برای اندروید + نسخه کامپیوتر

شاید شما هم طرفداران و دوستداران کلاه قرمزی باشید و اگر هم نباشید، حتما نام او را شنیدید یا در تلویزیون دیدید. کلاه قرمزی در خیابان های تهران (TehRun2) یک بازی جذاب و دلنشین با حجم کم می باشد که در بازی شما نقش شخصی مثل کلاه قرمزی را دارید که به دنباله سکه ها در خیابان و کوچه ها می روید تا با جمع کردن سکه، امتیاز خود را افزایش دهید. بازی شخصیت های مختلفی دارد که شما می توانید شخص دلخواه را انتخاب کنید و بازی کنید. بازی کلاه قرمزی دارای کیفیت عالی می باشد که ما برایتان پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندید. همین الان بازی کلاه قرمزی در خیابان های تهران 2 را با لینک مستقیم به صورت رایگان برای نسخه اندروید و کامپیوتر از سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.