دانلود Galaga Wars 3.0.0.877 – بازی آرکید جنگ های گالاگا اندروید

انتشار: 5 تیر 1396
ورژن: 3.0.0.877
اندروید: 4.0.3 به بالا
دانلود Galaga Wars 3.0.0.877 – بازی آرکید جنگ های گالاگا اندروید

Galaga Wars بازی در سبک آرکید است که استودیوی بازیسازی BANDAI NAMCO Entertainment Europe برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. جریان بازی از جایی شروع می شود که امواج بی پایان و عظیمی از دشمنان و بیگانه گان با سلاح های پیشرفته و تکنولوژی بسیار بالا است که به سوی شما حمله می کنند و موقعیت کهکشان در حال نابودی است که شما باید از رسیدن بیگانه ها به هدفشان جلوگیری کنید. در بازی باید موتور آتش جت خود را روشن کنید و شروع به نابود کردن دشمنان مشغول شوید و البته باید مراقب تیراندازی های خطرناک دشمنان باشید! فناوری تیراندازی در بازی بسیار بالا است که وجود موشک، لیزر و … را برای تیراندازی ها فراهم می کند که باعث افزایش جذابیت بازی می شود!

همچنین در بازی شما نیز می توانید سفینه فضایی، مهمات جنگی و … را ارتقاء دهید که باعث افزایش قدرت شما خواهد شد و در نهاست شما می توانید به صورت بهتر و راحت تر با دشمنان در بازی مقابله کنید!  بازی Galaga Wars گرافیک عالی را دارا می باشد که یک بازی تخیلی زیبا از صحنه های آرکید جنگی را به وجود می آورد!

برخی از ویژگی های بازی Galaga Wars

  • وجود چالش های نسبتا بی پایان در کهکشان
  • افزایش توانایی های فضا به صورت مراتب با ارتقاء و درست کردن
  • بافت از طریق امواج بی پایان از دشمنان اصلی که عبارتند از: زنبور عسل، پروانه و …
  • انفجار از طریق امواج با 4 توانایی های بیگانه در هر کشتی از جمله لیزر شات، مواد منفجره و …
  • فرار از پرتو تراکتور خائنانه و کنترل Galaga در نبرد علیه رئیس بزرگ بیگانه
  • امکان دوقلو شدن کشتی و صفینه برای افزایش قدرت شلیک

دانلود Galaga Wars 3.0.0.877 – بازی آرکید جنگ های گالاگا اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.