دانلود Frontline Warplanes 1.1.0 – بازی هواپیمای جنگنده پیشرو اندروید

انتشار: 27 مرداد 1397
ورژن: 1.1.0
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Frontline Warplanes 1.1.0 – بازی هواپیمای جنگنده پیشرو اندروید

Frontline Warplanes هواپیمای جنگنده پیشرو بازی از نبرد جنگنده های فوق العاده و مدرن با شبیه سازی زیبا است که توسط استودیو بازی سازی CurtisLamar توسعه یافته برای موبایل و تبلت های اندرویدی می باشد. شما به عنوان یک هدایت کننده جت یا همان هواپیمای جنگی باید در مقابل دیگر هواپیماهای دشمن مقاومت کنید و به نابود کردن آن ها بپردازید که هر لحظ ممکن است با موشک ها آن ها نابود شوید! علاوه بر هواپیماهای دشمن شما می توانید به زدن و نشانه گیری شلیک به سوی کشتی های دریایی آن ها بپردازید و به نوعی پایگاه های دریایی و حتی زمینی را نابود کنید. بازی Frontline Warplanes رفته رفته سخت تر خواهد شد و شما را رقبای قویتری مقابله خواهید کرد در هر لحظه از بازی شکست آستانه شمارا خواهد گرفت!

کنترل بازی بسیار آسان شما می توانید از طریق سطح شیب دار بازی را کنترل کنید، از طریق چپ و راست کردن گوشی رانندگی را به خوبی پیش ببرید که می توانید با فشردن دکمه شلیک دشمنان را مورد تیراندازی قرار دهید. بازی Frontline Warplanes از گیم پلی عالی از سبک اکشن و عملیاتی با نحوه بازی طراحی شده از شیوه شبیه سازی است که بدون نیاز به دیتا می باشد. 4.7 از 5.0 امتیاز عالی و کسب شده توسط کاربران در پلی استوری یا همان مارکت گوگل پلی است که نشاندهنده ای رضایت کاربران از برنامه است.

ویژگی های بازی Frontline Warplanes :

– وجود انواع از هواپیماهای مختلف و جنگی

– نبرد با نیروهای دشمین در حالت 3D مشاهده

– امکان ارتقاء دادن برخی از موارد از جمله قدرت و سلاح

– گرافیک بازی 3D کامل با موتور فیزیک جدید و جلوه های صوتی واقع گرایانه

– سلاح دستی به طور خودکار با استفاده در جنگ فوق العاده

– امکان سفارشی نمودن تجهیزات

دانلود Frontline Warplanes 1.1.0 – بازی هواپیمای جنگنده پیشرو اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.