دانلود PeaZip + Portable نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها

انتشار: 1 تیر 1400
ورژن: 8.0.0

PeaZip پی زیپ نرم افزاری رایگان جهت فشرده سازی فایل ها، فولدرها و باز نمودن آرشیوها در فرمت های مختلف می باشد که با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی فایل ها و فولدر ها را به صورت سریع فشرده سازی و استخراج کنید. قابلیت رمز گذاری فایل ها جهت افزایش امنیت، تنظیم میزان فشرده سازی، فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها، تقسیم کردن فایل فشرده و … از ویژگی های نرم افزار PeaZip به حساب می آید.

نرم افزار قدرتمند PeaZip از فرمت های مختلف جهت فشرده سازی فایل ها پشتیبانی می کند و قابلیت های بسیاری برای فشرده سازی و استخراج فرمت های مختلف دارد که نرم افزارهای دیگر فشرده سازی این قابلیت ها را ندارند و حجم بالایی نسبت به نرم افزار دارند.

برخی از ویژگی های نرم افزار PeaZip :

– قدرتمند و رایگان

– قابلیت تقسیم کردن فایل فشرده

– قابلیت رمز گذاری فایل ها جهت افزایش امنیت

– پشتیبانی از 16 فرمت مختلف جهت فشرده سازی فایل ها

– پشتیبانی از 150 فرمت مختلف فایل ها

– امکان تنظیم میزان فشرده سازی

– توانایی فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها

– و …

دانلود PeaZip + Portable نرم افزار فشرده سازی سریع فایل ها و فولدرها

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.