دانلود PassFab RAR Password Recovery 9.3.2 – حذف و شکستن رمز فایل RAR

انتشار: 16 خرداد 1397
ورژن: 9.3.2
دانلود PassFab RAR Password Recovery 9.3.2 – حذف و شکستن رمز فایل RAR

WinRAR وینرار نرم افزاری قدرتمند، ساده و آسان در زمینه فشرده سازی فایل ها به حساب می آید که یکی از پرطرفدارترین و بهترین ها است. وینرار در قالب های مختلفی فایل های را فشر ده می کنید که فرمت اختصاصی خودش رار RAR می باشد. در نرم افزار امکان رمزگذاری را بر روی فایل های فرده نیز فراهم کرده است که می توانید رمز دلخواهی را برای آن انتخاب نمایید. برخی از کاربران رمز های فایل های فشرده را گم یا فراموش می کنند که آن ها قابل بازیابی نیستند! ولی با استفاده از نرم افزارهای دیگر می توان آن ها را بازیابی کرد. PassFab RAR Password Recovery  یک از نرم افزارهای قدرتمند در زمینه حذف و شکستن فایل های فشرده می باشد که می توانید از آن رمز فایل های رار را با چند کلیک ساده از بین ببرید یا حتی بازیابی کنید.

این نرم افزار قادر است رمز فایل های وینرارا را که فشرده شده هستند، بازیابی یا حذف کنید که به نوعی دور می زند. نرم افزار PassFab RAR Password Recovery در اکثر مواقع محیط باشد و شما می توانید واقعا از طریق آن به چند کلیک رمز فایل های نام برده شده را دور بزنید یا حتی علاوه بر حذف رمز می توانید رمزهای خود را در یک لیست وارد کنید تا یکی یکی بر روی فایل توسط نرم افزار تست زنده شوند. همچنین این نرم افزار قابل نصب بر روی نسخه سیستم های ویندوز از جمله 7، 8 و 10 و … می باشد و پشتیبانی کامل آن ها را در بر دارد.

ویژگی های نرم افزاز PassFab RAR Password Recovery :

– بسیار کارربردی مناسب برای استفاده افراد مبتدی و حرفه ای

– دارای عملکرد و سرعت بالا در هنگام حذف و شکستن رمز

– امکان وارد کردن یک لیست گذرواژه برای بازیابی و تست کردن آن ها

– دارای تنظیمات بسیار و آسان برای محدود سازی یافتن رمز سریع

– و ..

دانلود PassFab RAR Password Recovery 9.3.2 – حذف و شکستن رمز فایل RAR

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.