دانلود Drift City – Hottest Racing Game 1.1.5 – بازی رانندگی شهری برای اندروید

انتشار: 2 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.1.5
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Drift City – Hottest Racing Game 1.1.5 – بازی رانندگی شهری برای اندروید

Drift City – Hottest Racing Game یکی از بازی های رانندگی جذاب و عالی برای اندروید است که توسعه یافته توسط استودیو بازی سازی Mad Fun می باشد. رانندگان موتورهای سوار می شوند و می توانند راننده ی مسیر باشند و تنها راننده ای که بیشترین آشنایی با ریل را دارد می تواند در مسابقه غلبه کند. نخبگان و بهترنی های مسابقه ی شهر در اینجا جمع آوری شده اند، از مهارت های مسابقه ی فوق العاده خود برای پیشی گرفتن از آنها استفاده می کنند! سیستم های مختلف مسابقه به 16 ماشین های کلاسیک شیک در بر میگیرد که می خواهید قارد به انتخاب آن ها و باز کردن اتومبیل های جدیدتر در آینده هستید. خودرو A، B، C یا S را باز کنید. یک مدل 3D خودرو را در گاراژ خواهید کرد و تغییرات مختلف از جمله سفارشی کردن و ارتقاء را از آن طریق روش انجام دهید.

بازی Drift City نقشه های چالشی و کلاسیک مختلف را از طریق جاده ها، خیابان ها، جاده های کوه و غیره که هدف از طراحی شدن آن ها چالش کشیدن و دادن هیجان به بازیکن است. در کل این بازی از آتیم های عالی و بسیار با جذابی مختلف برخوردار میباشد که می تواند کاربران را ساعت ها پشت موبایل نگهدار و سرگرم رانندگی کند. بازی Drift City – Hottest Racing Game از گرافیک و طراحی سطح بالایی برخوردار بوده و نسبت به این حجم کم از امکانات بیشتری را دار است.

ویژگی های بازی Drift City – Hottest Racing Game

  • سیستم های مسابقه ای مختلف
  • نقشه های چالشی کلاسیک بیشتر
  • کیسه های متعدد پاداش برای کسب
  • آسان برای کار

دانلود Drift City – Hottest Racing Game 1.1.5 – بازی رانندگی شهری برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.