دانلود Dodge Master! 2.0.1 – بازی استاد جاخالی برای اندروید

انتشار: 29 فروردین 1400
ورژن: 2.0.1
اندروید: 8.0 به بالا
,
دانلود Dodge Master! 2.0.1 – بازی استاد جاخالی برای اندروید

Dodge Master به ترجمه فارسی استاد جاخالی می باشد که از سبک تفننی برخوردار بوده و سبک و گیم پلی متفاوتی را نسبت به دیگر بازی های اندروید به اجرا می گذارد و می تواند ساعت ها کاربران را سرگرم کند. همه بازی های اکشن را فراموش کرده و آماده غواصی در یک نبرد فوق العاده سرگرم کننده گول زدن شوید! مهارت های خم شدن خود را نشان دهید و از این شلیک گلوله برقصید ، شما یک استاد جا خالی هستید! دشمنان شما تعجب خواهند کرد که چگونه در برابر شلیک ها جون سالم به در می برید. بنابراین وقت شما برای ضربه زدن است! به سمت دشمنان خود شلیک کنید و پول و امتیاز جمع آوری نمایید!

شما در بازی Dodge Master شاهد گرافیک با کیفیت و با روان در بازی خواهید بود که باعث شده جذابیت و هیجان افزایش یابد. شما ممکن است از طریق برخورد با گلوله ها بازی ببازید ، پس باید حواس تون رو جمع کنید و از طریق خم کردن خود می توانید گلوله ها را پشت سر بگذارید. پای خود را به سمت راست بکشید ، بازوی خود را به سمت چپ بکشید ، بدن را به سمت بالا و شاید سر به پایین حرکت دهید تا یه موقع به گلوله ها برخورد نکنید. فقط به یاد داشته باشید که وقت محدودی دارید ، بنابراین سریع این معمای فیزیک را حل کنید و همه آدمهای بد را از بین ببرید. آخرین و جدیدترین نسخه بازی با لینک مستقیم در ادامه مطلب قرار گرفته است.

ویژگی های بازی Dodge Master :

 • گیم پلی آسان و ساده
 • سطوح چالش برانگیز با پویایی فیزیک واقع گرایانه
 • محیط ها و شخصیت های مختلف
 • جمع آوری پول جهت باز کردن شخصیت ها و اسلحه ها
 • بازی کردن و جاخالی دادن رو محدوده ی خود
 • از بین بردن دشمنان
 • و …

دانلود Dodge Master! 2.0.1 – بازی استاد جاخالی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

 • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
 • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
 • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
 • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.