دانلود Deadly Convoy 0.9.10 – بازی اکشن کاروان مرگبار برای اندروید

انتشار: 26 خرداد 1397
ورژن: 0.9.10
,
دانلود Deadly Convoy 0.9.10 – بازی اکشن کاروان مرگبار برای اندروید

Deadly Convoy (کاروان مرگبار) یک بازی اکشن  جذاب و زیبا برای سیستم عامل محبوب اندروید می باشد که طراحی و توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی HIKER GAMES می باشد. جهان پایان یافته است. هیچ چیزی جز زامبی های شگفت انگیز وجود ندارد! انسان های شکسته و زمین های مرده وجود ندارد. به عنوان گروه نهایی بازماندگان مبارزه که اکنون زندگی عشایری را هدایت می کنند، کاروان خود را برای ماشین ها به منظور شکستن جمجمه ها و غلبه بر مشکلات در جاده ها فرمان دهید تا بتوانید قدرت را از دست زامبی ها کم کم بگیرید. تفنگ، شمشیر و دیگر جنگ تمام عیار برای جنگیدن و مبارزه با بقای خود در این چالش استراتژیک استفاده می شود که می توانید از دیگر سلاح نیز بهره ببرید.

اردوگاه بازمانده همیشه توسط انبوهی از زامبی ها احاطه شده است که شما باید در هر رویداد دیداری باید آمادگی خود را برای مقابله با دشمنان ترسناک، تنبلی مانند بومر، تانک و دوستان نابینا آماده کنید. ماشین های عالی و مجهز شده به سلاح برای کشتن زامبی ها در اختیار شما قرار داده شده اند باید از آن ها در هر منطقه نبرد با زامبی ها به خوبی و مناسب استفاده کنید و از بازی کردن لذت ببرید. بازی Deadly Convoy گرافیک جذاب و با حالت ادامه دارد که شما را شاهد حمله انبوهی بی پایان از زامبی های در دنیای گنگ خواهد کرد که باید تمام سعی خود را برای پیروزی به کار بگیرید.

ویژگی های بازی Deadly Convoy :

– گیم پلی بازی در دو حالت ترکیبی حجومی و دفاعی

– وجود سلاح های مختلف مخصوص کشتار زامبی

– حمله انبوهی از زامبی ها به اقامت گاه شماچ

– واجد پایگاه ها مختلف و شهری پر زامبی

– ماشین های مختلف و مجهز به سلاح های جنگی

– مبارزه استراتژی و تیمی با مختالفان زامبی

– مکان های مختلف با حالت های ترسناک

دانلود Deadly Convoy 0.9.10 – بازی اکشن کاروان مرگبار برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.