دانلود Darkness Rises 1.13.1 – بازی ظهور تاریکی برای اندروید

انتشار: 16 شهریور 1397
ورژن: 1.13.1
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Darkness Rises 1.13.1 – بازی ظهور تاریکی برای اندروید

Darkness Rises ( ظهور تاریکی) یک بازی عالی در سبک نقش آفرینی با تاکتیک های جنگ و حکومتی متفاوت می باشد که توسط NEXON Company برای موبایل و تبلت های اندروید طراحی و عرضه شده است. تاریکی در سرتاسر زمین فرو می ریزد و درون آن یک انبوهی از شیاطین وحشی آماده برای شکستن دروازه های حکومتی شما هستند. مسیر پیش رو خسته کننده خواهد بود، اما قبل از اینکه دنیای شما را ویران کند، باید خود را مستقیم به جهنم بکشید تا این شر را نابود کنید. جنگجویان را فرا خوانید به دنبابل باز کردن مهارت های جدید بپردازید که تا بتوانید به بهترین صورت مهارت های قدرتمند را جمع آوری و مورد استفاده قرار دهید. دیگر بازیکنان در این عرصه نیز حضور دارند که بخاطر آنلاین بودن بازی، می توانید عرصه عالی خود را مورد رقابت قرار دهید.

شما می توانید از دیگر بازیکنان که می تواند حتی دوست شما باشد، کمک بگیرید و به نوعی متحدان خود را تشکیل دهید و از طریق آن ها کسف موارد جدید بپردازید! درگیر شدن در جنگ های چالش برانگیز بخشی اصلی از این بازی زیبا و جذاب هب حساب می آید که مهارت های خود را به آزمون تسلیم می کنید. بازی Darkness Rises بخاطر داشتن دیتای گیگابایتی ، کیفیت گرافیک خیره کننده و با کیفیت بالا را ارائه می دهد که می توانید شاهد گیم پلی نوآورانه و جنگ های شدید باشید و از بازی کردن لذت ببرید. همچنین لازم به ذکر است که بازی دیتا دار است که دیتای آن حجم تقریبی یک گیگابایت دارد که از داحل خود بازی دانلود خواهد شد و همیشه نیاز به اتصال اینترنت دارد.

ویژگی های بازی Darkness Rises :

مبارزه با BOSS:

درگیر شدن در جنگ های چالش برانگیز که مهارت های خود را به آزمون تسلیم می کند.

گرافیک خیره کننده:

تجربه تصاویری خیره کننده با دنیای متفاوت و جذاب

زمین بازی:

استفاده از توانایی لینک روح برای کنترل هیولا و دشمنان خود

پیوستن به متحدان:

جمع آوری متحدان و همدستان خود را برای کشف سیاه چال های جدید و غارت

سفارشی کردن موارد:

سفارشی کردن موارد مختلف از جمله شخصیت ها موجود

دانلود Darkness Rises 1.13.1 – بازی ظهور تاریکی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (2 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.