دانلود Critical Strike: Dead or Survival 1.0 – بازی بقای اعتصاب بحرانی اندروید

انتشار: 6 شهریور 1397
ورژن: 1.0
اندروید: 2.3 به بالا
,
دانلود Critical Strike: Dead or Survival 1.0 – بازی بقای اعتصاب بحرانی اندروید

Critical Strike: Dead or Survival بقا بحرانی: بقا زنده ماندن بازی اکشن و تیراندازی با سبک بازی های کشتار زامبی با داستان زنده ماندن یا همان بقا می باشد که توسط استودیو بازی سازی Real Road Racing عرضه شده است. داستان این بازی نیز همانند دیگر بازی های کشتار زامبی می باشد که در پایان روز، ویروس زامبی جهان را جاروب کرد و نسل انسان را معرض خطر قرار داده است! برای زنده ماندن شما یک راه دارید!؟ آنهم مبارزه با زامبی ها است که شما را به چالش های بی پایان وارد می کند. تیم بازماندگان در سراسر جهان به دنبال منابع و بازماندگان هستند که شما نیز از این رو باید به آن ها به پیوندید و برای سرنوشت بشر در آینده تمام سعی و فکر خود را روی مبارزه با زامبی ها متمرکز کنید.

در بازی Critical Strike طیف گسترده ای از سلاح های گرم برای کمک به از بین بردن دشمنان زامبی دسترسی خواهید یافت که می توانید آن ها را به مرور زمان تغییر دهید و بهترش را در اختیار بگیرید. شما همچنین می توانید سلاح ها را در حالت 3D مشاهده کنید و تمام قسمت های سلاح را ارتقا دهید و تقویت کنید. در این بازی شاهد انواع صحنه های 3D واقع بینانه و مدل های زامبی خواهید بود که هرکدام از آن ها از جذابیت و سرگرمی بالایی برخوردار هستند. بازی Critical Strike در مارکت گوگل پلی رایگان منتشر یافته است و توانسته با هزاران بار دانلود توسط کاربران اندرویدی امتیاز عالی 4.6 از 5.0 را کسب کند.

ویژگی های بازی Critical Strike: Dead or Survival :

– طیف گسترده ای از سلاح های گرم

– تلاش برای عبور از چالش های کشتار زامبی

– انواع صحنه های 3D واقع بینانه و مدل های زامبی

– شخصیت های زامبی با عملکرد های مختلف

– حالت بازی غنی و صرفه جویی در بازماندگان

– انواع اقلام پشتیبانی شده برای کشن زامبی

– بدون نیاز به اینترنت بازی کاملا آفلاین

– سلاح های قابل ارتقاء

دانلود Critical Strike: Dead or Survival 1.0 – بازی بقای اعتصاب بحرانی اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.