دانلود Craft Shooting 4.8.308 – بازی اکشن تیراندازی کرافت برای اندروید

انتشار: 24 تیر 1397
ورژن: 4.8.308
اندروید: 4.1 به بالا
دانلود Craft Shooting 4.8.308 – بازی اکشن تیراندازی کرافت برای اندروید

Craft Shooter یک بازی اکشن تلطیف شده در دنیای آشنا است که در مارکت گوگل توسط استودیو بازی سازی GEODELT LTD برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد. شلیک دشمنان، ساختن پوشش ها، مبارزه و شکست دادن بازیکنان دیگر بخشی های اصلی از این بازی می باشد که می تواند ساعت ها بازیکنان را با جذابیت بالا به خود جذب کند! هر نقشه دارای یک محیط منحصر به فرد و شرایط جنگ عالی است. که تعیین کننده نقش ماموریت ها می باشد. نقش مامورین پلیس و یا باند جنایتکاران را در حالت ار می توایند بازی کنید و به مبارزه در جنگل و نبرد با تیم های مخالف بپردازید. دفاع از قلعه های خود در دیگر حالت موجود است که در کل هر حالت خاصیت و قابلیت های خود را دارد.

سطح بازی بالا است و می توانید به مرور سطح بازی را نیز افزایش دهید و بالا ببرید. بیش از 40 نوع سلاح مناسب برای باز کردن و استفاده از بازی وجود دارد که امکان ارتقاء دادن آن ها نیز وجود دارد که قدرت سلاح را می توان از طریق افزایش داد. حال با آشنایی با بازی از طریق توضیحات داده شده، حاظریت وارد دنیای تعاملی و نسبتا پیکسلی شوید؟ می توانید آخرین و جدیدترین ورژن بازی Craft Shooting از طریق مراجعه به ادامه مطلب دانلود نمایید!

ویژگی های بازی Craft Shooting :

– ده ها نوع سلاح با قابلیت ارتقاء

– گرافیک با کیفیت و خوب برای سرگرمی

– جهان تعاملی با شبیه سازی دنیای پیکسلی مانند

– مبارزه با بازیکنان واقعی بر روی نقشه های مختلف

– شلیک اتوماتیک و هدف گیری اتوماتیک در نزدیک

– مبارزه با بازیکنان دیگر از سراسر جهان در حالت آنلاین

– وجود حالت های مختلف با جذابیت متفاوت

– پوسته های متعدد منحصر به فرد

– افزایش دادن سطح خود

دانلود Craft Shooting 4.8.308 – بازی اکشن تیراندازی کرافت برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.