دانلود Commando Adventure Assassin 2 1.2 – ماجراجویی تکاوران اندروید

انتشار: 23 تیر 1397
ورژن: 1.2
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Commando Adventure Assassin 2 1.2 – ماجراجویی تکاوران اندروید

Commando Adventure Assassin 2 ماجراجویی تکاوران (کماندوهای) قاتل بازی تیراندازی و اکشن عملیاتی برای موبایل و تبلت های اندروید می باشد که نسخه دوم از بازی Commando Adventure Assassin است. در این بازی نیروهای دشمن وارد منطقه شما می شوند و به افرادی که در آنجا زندگی می کنند حمله می کنند. آنها همه مردم بی گناه را که در آن زندگی می کنند به جز شما کشته اند. شما فقط یک نفر در آن ناحیه مورد حمله قرار گرفتید. مسئولیت شما این است که از قتل عامتان انتقام بگیرید و برای دفاع از کشور خود و مردم باقی مانده از دست دشمنان تلاش کنید. دیگر شما تنها نیستید و یکی از عضوهای گروه کماندوها هستید که با آن ها به دشمنان حمله خواهید کرد. مبارزه با دشمنان و کشتن آنها در محيط هيجان انگيز پرماجرا واقعا شگفت انگيز است که سرگرمی و جذابیت بالایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

نیروی دفاعی به خوبی آموزش داده شده و به خوبی تجهیز شده از لحاط های مختلف می باشد. دشمنان با سلاح های پیشرفته فنی به شما به صورت قدرتمند حمله خواهد کرد. شما به عنوان یک کماندو ارتشی نیز از سلاح های فنی پیشرفته از جمله TT-Pistol، AK-47، M-16، G3 و غیره … برخوردار هستید که می توانید به دلخواه انتخاب کنید. بازی Commando Adventure Assassin 2 از گرافیک متمایل و خوبی برخوردار است و همچنین از این رو دارای کنترل ساده و آسان برای بازی کردن و هدایت کاراکترهای تکاور می باشد و شما را در حالت تیراندازی مختلف دز محیط های متفاوت از جمله جنگل، کوه، دشت و … قرار خواهد داد.

ویژگی های بازی Commando Adventure Assassin 2 :

– ساده و آسان برای بازی

– فرمانده ارتش با تفنگ پر از گلوله

– تلاش برای تکمیل ماموریت های مختلف چالش برانگیز

– محیط 3D پر جنب و جوش واقع بینانه جنگ نوع

– انواع پیشرفته ترین سلاح های فنی مانند TT-Pistol، AK-47، M-16، G3 و غیره …

– 3 نوع منطقه جنگی یعنی کویر، کوه و جنگل

دانلود Commando Adventure Assassin 2 1.2 – ماجراجویی تکاوران اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.