دانلود Club Soccer Director 2019 1.0.1 – بازی باشگاه فوتبال برای اندروید

انتشار: 12 شهریور 1397
ورژن: 1.0.1
اندروید: 4.4 به بالا
,
دانلود Club Soccer Director 2019 1.0.1 – بازی باشگاه فوتبال برای اندروید

Club Soccer Director 2019 باشگاه فوتبال بازی زیبا و ورزشی برای سیستم عامل اندروید می باشد که توسط استودیو بازی سازی Go Play Games Ltd طراحی شده است. در بازی شما می توانید شاهد کشورهای مختلف و بزرگ فوتبالی باشید که انتخاب نموده و پا ه عرصه میدیریت باشگاه بزارید. لیگ های جدید از کشورهای بالا به علاوه لیگ های بیشتری از انگلیس نیز وجود دارد که نیاز به میدیریت هوشمنذ شما دارند. مدیر اکنون از برنامه های بازی تاکتیکی برای راه اندازی تیم ها استفاده می کند و در طول بازی مانند زندگی واقعی آن را تنظیم می کند و لحاظ های مختلف را در نظر میگیرد. نقش مدیر فوتبال را بر عهده بگیرید و مدیریت روزانه باشگاه فوتبال مستقر را مدیریت کنید و یا حتی خود را ایجاد کنید.

با افزایش درآمد، هیئت مدیره را خوشحال کنید ، استخدام و اخراج کارکنان، ارتقاء ورزشگاه و امکانات تان را بالا ببرید که همه آن ها نیاز هپول بیشتری دارند. امضا کردن حامیان مالی، ساخت تیم رویایی خود و هدایت باشگاه به شکلی نهایی عالی است. انتخاب خود را از بین 100 ها باشگاه از سر بگیرید که از 820 باشگاه در 38 لیگ از 14 کشور مختلف در سراسر جهان می توانید انتخاب کنید. بازی Club Soccer Director آفلاین است و بدون نیاز به اینترنت می باشد ، ولی شما می توانید آن را به دو صورت آفلاین و آفلاین بازی کنید و مدیریت خود را در سطح جهانی افزایش دهید.

برخی از  ویژگی های بازی Club Soccer Director 2019 :

– مدیریت بیش از یک تیم

– امکان بازی کردن به دو صورت آنلاین و آفلاین

– انتخاب باشگاه مورد نطر خود را از بین صدها باشگاه

– وجود 820 باشگاه در 38 لیگ از 14 کشور مختلف در سراسر جهان

– مدیریت باشگاه خود و ساخت تیم رویایی

– آمار و اطلاعات واقعی از بازیکنان

– وجود بیش از 30000 بازیکنان

دانلود Club Soccer Director 2019 1.0.1 – بازی باشگاه فوتبال برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.