دانلود Classic Car Parking Real Driving Test 1.1 – بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک اندروید

انتشار: 19 مهر 1397
ورژن: 1.1
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Classic Car Parking Real Driving Test 1.1 – بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک اندروید

Classic Car Parking Real Driving Test پارکینگ ماشین های کلاسیک یکی از بازی های بسیار کم حجم اندرویدی نسبت به دیگر بازی های پارک کردن می باشد که علاوه بر حجم کم الز کیفیت مطلوبی برخودار است. حیاط کلاسیک واقعی، کلاسیک 3d جدید هارد دیسک پر از لذت و لذت است. این بازی پارکینگ اتومبیل مهارت های رانندگی شما را توسعه می دهد، اما مهارت های مسابقه ای اتومبیل رانی نیست. خودتان را با جدیدترین بازی پارکینگ اتوموبیلینگ سال 2018 آشنا کنید. این بازی شبیه ساز پارکینگ کلاسیک است که انواع مختلف اتومبیل های قدیمی پرورش می دهد و زمانی که شما مأموریت رانندگی و پارک کلاسیک ماشین ها را دارید. از کنار موانع عبرو کنید.رفته رفته چالش های پارکنیگی بیشتر خواهد شما و شما را در چالش سختری قرار خواهد داد!

از روی پل ها عبرو نمایید و از طریق کنتشر کردن سرعت رانندگی به بهترین نحوه ماشین خود را در جای مشخص شده پار کنید و سعی نمایید با برخودار به موانع خطا ندید. بازی Classic Car Parking Real Driving Test علاوه بر اینکه مهارت ذهنی شما در پارک کردن ماشین باز و پیشرفت می دهد ، همچنین بر روی تمرکز شما نیز تاثیر مثبتی دارد. اگر شما از طرفدارن بازی های پارک کردن ماشین هستید؟ پس حتما این بازی را نیز امتحان کنید! این بازی بهترین بازی شبیه سازی پارکینگ کلاسیک ماشین 2018 و بازی های اتومبیلی است که از حجم عالی 15 مگابایت برخودار است و بدون اینترنت می باشد.

ویژگی های بازی Classic Car Parking Real Driving Test :

– بازی بسبیار کم حجم با طراحی و کیفیت بازی مطلوب

– گرافیک واقع گرایانه بازی پارکینگ

– پارکینگ پر چالش در فضای باز

– عبور از موانع پشت سر هم بدون برخودر

– وجود ماشین های کلاسیک قدیمی

– کنترل از طریق فرمون

دانلود Classic Car Parking Real Driving Test 1.1 – بازی پارکینگ ماشین های کلاسیک اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.