دانلود Clash & GO: AR Strategy 1.0.4.8781 – بازی استراتژی کلش او جی برای اندروید

انتشار: 8 مهر 1397
ورژن: 1.0.4.8781
اندروید: 5.0 به بالا
,
دانلود Clash & GO: AR Strategy 1.0.4.8781 – بازی استراتژی کلش او جی برای اندروید

Clash & GO: AR Strategy یکی از بازی های زیبا آنلاین و تازه به دوران رسیده می باشد که طراحی شده توسط استودیو بازی سازی Elyland برای اندروید است. می توان ازش به عنوان اولین بازی برای ترکیب یک بازی جالب و سرگرم کننده در واقعیت تقویت شده (AR) و سبک استراتژی حماسی نام برد که در آن شما می توانید شاهد ساخت شهر با جنگ های زمان واقعی خواهید باشد که یه دنیای پر جذابیت و هیجان را برای شما فراهم می کند. کنترل پایگاه سیارکی خود در فضا! نمایش مهارت های تاکتیکی خود با ساخت برج دفاع، آموزش نیروهای خود و تنظیم نمودن قهرمان ها بخشی از بازی است. آیا می توانید یک قلعه غیر قابل نفوذ ایجاد کنید که دیگران را از سرقت مواد خود متوقف کند؟ اگر می توانید پس بازی را از همین الان شما نمایید! …

با انجام دادن بازی Clash & GO در همان ابتدا از طریق، محیط بازی شما شاهد بسیاری از جذابیت های و مواردها موجود در بازی محبوب و معروف کلش اف کلنز خواهید بود که به یکی از آن ها می تواند به میحط بازی آن اشاره نمود. بسیایر از پایگاه ها را باید کنترل نمایید و از این رو به کسب امتیاز و سکه به همراه منابع از طریق حمله و جنگ در زمان واقعی بپردازید که به راحتی و آسانی می توانید حظور دیگر بازیکنان را در عرصه کلش او جی احساس نمایید. بازی Clash & GO: AR Strategy کاملا آنلاین و بدون نیاز به دیتا می باشد که خلاصه می توان گفت در آن شما همانند دیگر بازی ها اقدام نمایید و از بازی لذت ببرید.

ویژگی های بازی Clash & GO: AR Strategy :

– ساخت یک پایگاه سیارک غیر قابل قبول

– انواع مختلفی از واحدهای ویژه سرد یک ارتش

– قهرمان با استفاده از عناصر RPG کلاسیک و افزایش دادن

– کاوش یک سیاره باز در جهان AR

– ماموریت های کامل با کاوش مکان های جالب و خنک در دنیای باز

– پیدا کردن و جذب ساختمان های مفید برای سود خود

– مشارکت سایر بازیکنان در جنگ شدید PvP

– سحر و جادو خسته کننده و فانتزی در مبارزه آنلاین

– کسب نمره ویژه بازی و رسیدن به بالای امتیاز بازیکن

دانلود Clash & GO: AR Strategy 1.0.4.8781 – بازی استراتژی کلش او جی برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.