دانلود Clash for Speed 1.1.5 – بازی اتومبیل رانی نبرد برای سرعت در اندروید

انتشار: 30 مرداد 1397
ورژن: 1.1.5
اندروید: 4.1 به بالا
,
دانلود Clash for Speed 1.1.5 – بازی اتومبیل رانی نبرد برای سرعت در اندروید

Clash for Speed – Xtreme Combat Racing بازی جدید اندرویدی در سبک بازی های ماشین سواری ریسینگ توسعه یافته از سوی استودیو بازی سازی Tweaking Technologies در مارکت گوگل پلی به صورت رایگان می باشد. این بازی با دیکتاتور وحشی بی سر و ته، هولناک و بی رحمانه به نام “سرعت قورباغه” آغاز می شود. به رغم ظلم و ستم و جنگ ستیزانه که مسابقه جنگی وحشیانه را بر روی پنج سیاره غیر مسکونی قرار می دهد که به طور خاص طراحی شده برای برگزاری مسابقات است. قهرمانان بین قاچاقچی ها به مسابه می پردازند و باید سعی کنند از این مسابه و اتفاقات در بر گیرنده آن سالم به سر ببرند و به پیروزی برسند.

شما در بازی Clash for Speed شاهد یک بازی عالی و با گیم پلی با کیفیت از تجربه ماشین سواری 3D می باشد که در آن شما می توانید بسیاری از موارد عالی را مشاهده کنید. تمام ماشین و اتومبیل های موجود در بازی از طراحی جنگی برخوردار می باشد که شما می توانید در هر ماشین شاهد سلاح های قدرتمند و مختلف نسبت به هم باشید که همه آن برای نبرد با رقبا استفاده می شود. شما می توانید در بازی Clash for Speed برن شوید و به جمع آوری انواعی از موارد در ماشین ها و سلاح ها بپردازید که می تواند در افزایش قدرت به شدت کمکتان کند. همچنین لازم به ذکر است که آیتم های مختلف از جمله سلاح ها قابل ارتقاء نیز می باشند.

ویژگی های بازی Clash for Speed – Xtreme Combat Racing :

– 5 محیط بازی منحصر به فرد 3D دره سبز، جاده های راکی و …

– وجود 8 اتومبیل نبرد برای ارتقا مبارزه

– 10 نوع سلاح مرگبار با سطوح مختلف

– 5 موانع در جاده و 8 تله های خارج از جاده با ارتقاء شگفت انگیز

– 20 لاستیک قابل ارتقا و 10 اتومبیل منحصر به فرد

– 15 آهنگ از پیش تعریف شده

دانلود Clash for Speed 1.1.5 – بازی اتومبیل رانی نبرد برای سرعت در اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.