دانلود StarBurn 15.7 – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

انتشار: 22 فروردین 1396
ورژن: 15.7
دانلود StarBurn 15.7 – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

نرم افزارهای زیادی در زمینه رایت دیسک و ابزار رایت طراحی و عرضه شده که اکثر آن ها دارای حجم بسیار بالا هستند و البته تعدادی نیز حجم کم با قابلیت های کم دارند. اگر شما به دنبال یک نرم افزار رایت قدرتمند هستید که دارای حجم کم و قابلیت های بیشتر باشد و همچنین ساده برای استفاده آسان ما برای شما نرم افزار StarBurn را پیشنهاد می کنیم! این نرم افزار حجم کمی دارد و نسبت به دیگر ابزارهای رایت کم ججم بو ده با قابلیت های بیشتر دارد. شما به راحتی می توانید با نصب این ابزار رایت قدرتمند و رایگان، به رایت انواع سی دی و دی وی دی بپردازید و به راحتی فیلم هایی با کیفیت بسیار بالا Blu-Ray و HD DVD رایت نمایید. نرم افزار StarBurn از انواع رسانه های ذخیره سازی نوری پشتیبانی می کند.

StarBurn نصب آسانی دارد بدون نیاز به سواد خاصی و به صورت گام به گام می توانید با نرم افزار کار نمایید، بدون هیچ مشکلی. نرم افزار از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند و در سایت نسخه رایگان قرار گرفته که می توانید از ادامه مطلب دریافت نمایید.

برخی از ویزگی های نرم افزار StarBurn

  • قدرتمند و کم حجم نسبت به دیگر نرم افزار رایت
  • نصب آسان بدون مشکل و آسان برای استافده
  • رایت انوع سی دی و دی وی دی به صورت آسان
  • سازگار با فیلم های کیفیت بالا CD / DVD / Blu-Ray
  • پشتیبانی از CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, BD-R/RE و …

دانلود StarBurn 15.7 – نرم افزار کم حجم رایت CD و DVD

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.