دانلود Catapult King 1.5.6 – بازی پادشاه منجنیق برای اندروید

انتشار: 2 دی 1397
ورژن: 1.5.6
,
دانلود Catapult King 1.5.6 – بازی پادشاه منجنیق برای اندروید

Catapult King پادشاه منجنیق یکی از بازی های جذاب و عالی اندروید در حجم کم و متناسب با میفیت طراحی گیم پلی بازی است که از طرف استودیو بازی سازی Wicked Witch پا به عرصه بازی موبایل های هوشمند اندرویدی گذاشته است. یکی از ویژگی های بازی ساده بودن گیم پلی در عین طراحی جذاب و سرگرم کننده از محیط ها و موارد مختلف می باشد که در د کلام می توان گفت: سرگرم کننده و چالشی برای بازی است. همانطور که از نام بازی مشخص است شما در بازی با بسیاری از منجنیق کار دارید و از آن طریق باید هدف های خود را مورد شلیک و نشانه گیری قرار دهید و تمام سعی خود را جهت برخورد کردن سنگ های برتاپ شده به هدف به کار بگیرید!

داستان بازی برمی گرد به روزی روزگاری شاهزاده ها به طور مداوم توسط اژدها دزدیده می شدند. اکنون شما با استفاده از زرادخانه توپ و قدرت یو پی اس بالا از بازی باید تمام سعی خود را برای مبارزه با دشمن خود بکنید. به سوی دشمن خود نشانه گیری کنید که عبارت است از آژدهای بزرگ! در این لحظه بازی پر از چالش برای کشتن اژدها و نابود سازی دشمنان است که از قلعه تا بسیاری از موارد را که مربوط به دشمنان می شود را باید مورد هدف قرار داده و ویران نمایید. بازی Catapult King دنیای پر هیجان و سرگرم کننده با جذابیت بالا از گرافیک 3D را فراهم می کنند که می تواند ساعت شما و دیگر کاربران را سرگرم نماید. همچنین لازم ذکر است که بازی Catapult King بیش از 10 میلیون بار دانلود شده و امتیاز عالی 4.3 از 5.0 را کسب کرده است!

ویژگی های بازی Catapult King :

– تخریب کردن قلعه های دشمنی و اژدها

– بیش از 100 سطح سرگرم کننده و چالش انگیز

– سطوح کامل برای کسب سحر و جادو و موار دیگر

– بازی چالشی و سرگرم کننده عالی

–  منجنیق های مختلف برای باز نمودن و مورد استفاده قرار دادن

– قلعه های دشمنی فدرتمند

– و …

دانلود Catapult King 1.5.6 – بازی پادشاه منجنیق برای اندروید

اشتراک گذاری مطلب

5/5 - (1 امتیاز)
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.