Drive SnapShot 1.46.0.18138 نرم افزار بکاپ گرفتن از درایو + نسخه پرتابل

انتشار: 26 خرداد 1397
ورژن: 1.46.0.18138
Drive SnapShot 1.46.0.18138 نرم افزار بکاپ گرفتن از درایو + نسخه پرتابل

Drive SnapShot نرم افزار کاربردی و کم حجم برای بکاپ گرفتن از درایو در ویندوز می باشد که می توانید با استفاده از برنامه به راحتی از کل درایو نسخه پشتیبان (Backup) تهیه کنید. از قابیلت های نرم افزار DriveSnapShot می توان به ایجاد دیسک پشتیبان گیری در حال اجرای ویندوز، رابط کاربری سریع و آسان، بازگرداندن فایل یا دایرکتوری تک و .. اشاره کرد. این برنامه قادر به ایجاد Disk Image از اطلاعات سیستم شما می باشد که در موقع لازم در کمترین زمان بازگردانی (Restore) کند. اگر شما هم نیاز به یک نرم افزار بکاپ گیر نیاز دارید، Drive SnapShot می تواند نرم افزاری عالی برای شما باشد.

برخی از ویژگی های نرم افزار Drive SnapShot :

– کم حجم نسبت نرم افزارهای دیگر بکاپ گیر

– قابلیت تهیه نسخه پشتیبان در کمترین زمان

– توانایی ایجاد دیسک پشتیبان گیری در حال اجرای ویندوز

– قابلیت بازگرداندن فایل یا دایرکتوری تک

– قادر به ایجاد Disk Image از اطلاعات سیستم به طورکامل

– سازگار با تمام فایل ها سیستم FAT16، FAT32، NTFS

– و …

 

تصاویری از نرم افزار:

<wp-content/uploads/ class=”alignnone wp-image-2270 size-medium” title=”Drive SnapShot” src=”http://miladdownload.com/wp-content/uploads/SelectVolumeToSave-300×265.webp” alt=”Drive SnapShot” width=”300″ height=”265″ />

Drive SnapShot 1.46.0.18138 نرم افزار بکاپ گرفتن از درایو + نسخه پرتابل

اشتراک گذاری مطلب

راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.