دانلود Archery World Champion 3D 3.0.1 – بازی تیراندازی با کمان اندروید

انتشار: 13 شهریور 1397
ورژن: 1.4.11
اندروید: 2.3 به بالا
دانلود Archery World Champion 3D 3.0.1 – بازی تیراندازی با کمان اندروید

Archery World Champion 3D بازی تیراندازی با کمان در سبک بازی های ورزشی برای گوشی و تبلت های اندرید عرضه شده است. با بازی به خوبی آشنا شوید و روش تیراندازی دقیق و صحیح را یاد بگیرید. خود را در چالش های تیراندازی با کمان حرفه ای قرار دهید و رقابت های خود را از نشانه گیری مبتدی تا حرفه ای برای شکار حیوانات مصنوعی و اشیاء های بسیار به کار ببرید. در بازی انواع تجهیرات و ابزارات تیراندازی موجود است که تجربه ای عالی را از تیراندازی با کمان قراهم می کند تا بهترتر تیراندازی را ادامه دهید. بازی Archery World Champion 3D یک بازی قهرمانی تیراندازی با کمان می باشد که شما را چالش های قهرمانی قرار می دهد که اگر شما نیز جزو طرفداران و دوست داران بازی های تیراندازی با کمان هستید پیشنهاد می کنیم این بازی را از دست ندید!

ویژگی های بازی Archery World Champion 3D :

– بهترین بازی تیراندازی با بیش از 4 میلیون نفر

– ورزشی المپیک محبوب یا تیراندازی با کمان

– نحوه بازی آسان و قابل بازی کردن برای تمام سنین

– کنترل دقیق و گرافیک واقع گرایانه مانند یک بازی واقعی

– انواع ابزار و تجهیزات تیراندازی موجود برای پیشرفت

دانلود Archery World Champion 3D 3.0.1 – بازی تیراندازی با کمان اندروید

اشتراک گذاری مطلب

امتیاز دهید.
راهنمای دانلود

روش کپی صحیح دیتا بازی اندروید

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در کنار فایل دانلود بازی قرار می گیرد. باید آن فایل دیتا نیز دریافت شود و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در آن فولدر کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

دیتای برخی بازی ها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. در حالتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان نبود باید به همین نام فولدر ایجاد کنید.

0 دیدگاه

دیدگاه خود را با سایر بازدیدکنندگان این مطلب به اشتراک بگذارید. در ارسال دیدگاه به قوانین زیر توجه کنید.

  • دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید.
  • دیدگاه های انگلیسی تائید نمی شوند.
  • دیدگاه هایی که جنبه تبلیغاتی داشته باشند تائید نخواهند شد.
  • دیدگاه های دارای الفاظ رکیک یا توهین تائید نخواهند شد.