GO Weather Forecast & Widgets 6.023 برنامه هواشناسی اندروید

انتشار: 11 مرداد 1396
ورژن: 6.023
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
GO Weather Forecast & Widgets 6.023 برنامه هواشناسی اندروید

GO Weather Forecast & Widgets یکی از بهترین و محبوب ترین اپلیکیشن های هواشناسی برای سیستم عامل اندروید می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن کاربردی می توانید از وضع آب و هوای شهرهای مختلف جهان از جمله ایران با خبر شوید و حتی پیش بینی پنج روز آینده را دریافت کنید. GO Weather قابلیت های زیادی دارد که یکی از آن ها پشتیبانی از زبان های مختلف جهان می باشد که از اکثر زبان های جهان پشتیبانی می کند از جمله زبان شرین پارسی.

برخی از ویژگی های برنامه GO Weather Forecast & Widgets

  • توانایی پیش بینی وضع آب و هوا تا 5 روز آینده
  • داشتن ویجت و تم  آب و هوا برای پس زمینه
  • نمایش وضع آب و هوای شهرهای مختلف جهان از جمله ایران
  • پشتیبانی از زبان شرین پارسی
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.