دانلود Touchsi 5.4.1 برنامه تاچ سی اندروید – درخواست آنلاین تاکسی!

انتشار: 16 مرداد 1398
ورژن: 5.4.1
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Touchsi 5.4.1 برنامه تاچ سی اندروید – درخواست آنلاین تاکسی!

تاچ سی یک سیستم هوشمند در جهت راستا خدمات و سرویس دهی درخواست تاکسی در سطح شهرهای بزرگ از جمله مشهد، یزد و … می باشد. کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن تاچ سی به صورت آنلاین درخواست تاکسی برای سفرهای کوتاه یا طولانی در سطح شهری تعیین شده دهند. در نظر داشته باشید که مسافران از مزایای بسیاری برخوردار هستند که می تواند به امنیت بالا، درخواست سریع تاکسی به مقصد دلخواه، قیمت منایب و تعیین شده، پرداخت آسان  و مدیریت پرداخت ها به طور پیشرفته و … اشاره نمود که این سیستم هوشمند پوشش حمل و نقلی برای مشتریان خود فراهم می کند. همچنین می توانید قبل از شفارش تاکشس آن را به نوعی سفارشی کند تا سرویس مخصوص بانوان، سالمندان یا حتی ویژه کودکان باشد که در این صورت سفر نیز جذاب خواهد بود.

تاچ سی در حال حاظر در شهرهای مشهد، یزد، اهواز فعال است که امکان وجود دارد به طودی در شهرهای دیگر نیز فعالیت داشته باشد. هم اکنون می توانید اپلیکشن تاچ سی (نسخه مخصوص اندروید) با مراجعه به ادامه مطلب از لینک مستقیم دانلود نمایید.

ویژگی های برنامه تاچ سی اندروید

– کم حجم با قابلیت های بسیار

– درخواست آسان و سریع تاکسی

– رزرو کردن آسان تاکسی با چند کلید در کمترین زمان

– امکان مشاهده کردن اطلاعات راننده و امنیت کامل در هر سفر

– ارائه دادن سرويس هاي مختلف نظير سواري، ون، وانت و حتی پیک موتوری

– قادر به ارائه خدمات ويژه به كودكان، ویژه سالمندانو حتی بانوان

– تخفيف دادن از سوي شركت ها و سازمان ها بصورت اسپانسری

– پرداخت آسان و سریع با حالت های متنوع انلاین، اعتباری و نقدی …

– امکان شماهد کردن آمار صفرهای خود

– امكان و قابلیت رهگیری کردن سفر

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.