دانلود QONQA 2.2.1 برنامه قونقا اندروید – سفارش آنلاین تاکسی

انتشار: 20 بهمن 1396
ورژن: 2.2.1
سیستم مورد نیاز: 4.2 به بالا
دانلود QONQA 2.2.1 برنامه قونقا اندروید – سفارش آنلاین تاکسی

که کاربران می تواند در صورت نیاز از طریق اپلیکیشن در هر جای شهر به درخواست تاکسی بپرازند. امکان سفارشی کردن درخواست نیز در برنامه وجود دارد که به راحتی آسانی می توانید سفر کوتاه و لذت بخشی را داشته باشید. همچنین می توانید از طریق برنامه قوقنا موقعیت مکانی خود را مشاهد کنید و تاکسی های که نزدیک آن هستید را ببنید و به راحتی و آسانی سفر های کوتاه و بلند خود را مدیریت نمایید. البته این سیستم هوشمند درخواست تاکسی نسبت به نسبت به دیگر برنامه های درخواست تاکسی کمی متفاوت است و تنها در شهر تبریز قابل استفاده و بهروری می باشد.

نسخه مسافر اپلیکیشن قونقا در سایت برای دانو قرار گرفته است که مخصوص رانندگان این سیستم می باشد و کسانی که قصد عضوویت در قونقا به عنوان یک مسافر را دارند، می توانند از این نسخه برنامه بهره ببرند و به جزو رانندگان شوند.

ویژگی های برنامه قونقا

  • امکان مدیریت و مشاهده تمام سفارشات خود
  • امکان مشاهده کردن تاکسی های موجود در نزدیکی شما و سفارش آن ها
  • سفارشی آسان و ساده تاکسی با پرداخت درون برنامه ی
  • هزینه مناسب تاکسی ها
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.