دانلود برنامه لایک بگیر ” توربو لایک اینستاگرام ” برای اندروید 2.8.3

انتشار: 8 فروردین 1399
ورژن: 2.8.3
دانلود برنامه لایک بگیر ” توربو لایک اینستاگرام ” برای اندروید 2.8.3

توربو لایک اینستاگرام یک اپلیکیشن رایگان اندرویدی می باشد که همانطور از نامش پیداست می توانید از طریق نصب این برنامه باعث افزایش لایک عکس های اشتراک گذاشته خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام شوند. قابلیت لایک خودکار، امکان سفارش لایک مخفی (بدون مشخص شدن تصویر)، پشتیبانی 24 ساعته، قابلیت لایک خودکار و … از ویژگی های برنامه توربو اینستاگرام است. نحوه کار با برنامه ساده است به شکلی که شما با لایک كردن عكس های دیگر كاربران سكه رایگان بدست مياريد و با از طریق خرج کردن سکه در برنامه لایک مجانی واسه عکس های خود می گیرید. هر چه سكه هاتون بيشتر بتونانید از طریق لایک عکس دیگرن کسب نمایید، لایک های بیشتری نیز برای عکس های خود ، ویدیو … می توانید دریافت نمایید. آخرین و جدیدترین ورژن از برنامه با لینک مستقیک در ادامه مطلب با ترافیک نیم بها قابل دانلود می باشد.

ویژگی های برنامه توربو لایک اینستاگرام

  • قابلیت قرار دادن روی لایک خودکار
  • برنامه کم حجم و رایگان برای استفاده
  • امکان سفارش لایک مخفی بدون مشاهده عکس توسط دیگران لایک بگیرید
  • پشتیبانی 24 ساعت در 7 روز هفته
  • نحوه کار آسان از طریق لایک کردن دیگران سکه بگیرید
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.