دانلود Stitchcraft 1.3.0.84 – برنامه گرفتن اسکرین شات بزرگ از تمام صفحه اندروید

انتشار: 2 شهریور 1397
ورژن: 1.3.0.84
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Stitchcraft 1.3.0.84 – برنامه گرفتن اسکرین شات بزرگ از تمام صفحه اندروید

اگر از کاربران موبایل در سیستم عامل اندروید هستید؟ حتما برای شما نیز پیش آمده است که از صفحه بازی و … عکس بزرگ و کامل را بخواهید تهیه کنید این کار تنها بخش هایی که صفحه نمابش هستند را شامل است. ولی شما شاید بخواهید از کل طول صفحه عکس بگیرید که باید برای اینکار از  ابزارهای مختلف و مخصوص همین مورد کمک بگیرید. ما در این مطلب قصد قرار دادن برنامه با نام Stitchcraft را داریم که یکی از بهترین ها در زمینه تهیه و گرفتن در سیستم عامل اندروید است که به کاربران امکان گرفتن عکس طولانی و بیشتر از صفحه نمایش را می دهد. این مورد بسیار در هنگام گرفتن عکس از صفحه چت و یا بازی به کار می رود که محتوا نسبت به صفحه نمایش بیشتر باشد و اسکرین شات ساده نتونه جوا بده. البته برنامه Stitchcraft  از ویژگی های بسیاری نیز بخوردار است که در کل یک اپلیکیشن مناسب و کاربردی برای تهیه اسکرین شات فراهم می کند. شما می توانید آخرین و جدیدترین ورژن برنامه Stitchcraft را با لینک مستقیم از ادامه مطلب دریافت نمایید.

ویژگی های برنامه Stitchcraft

– ساخت تصاویر طولانی به سرعت

– تهیه اسکرین شات به آسانی و به صورت خودکار

– ویرایش تصویر با نقاشی بر روی آن

– رابط کاربری زیبا و آسان برای استفاده!

– مدیریت و دسترسی آسان عکس های تهیه شده

– آسان برای به اشتراک گذاشتن

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.