دانلود Speedtest.net Premium 4.2.2 – تست سرعت اینترنت در گوشی اندروید

انتشار: 7 مهر 1397
ورژن: 4.2.2
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود Speedtest.net Premium 4.2.2 – تست سرعت اینترنت در گوشی اندروید

Speedtest.net Premium برنامه عالی و کم حجم جهت بررسی تست سرعت اینترنت در گوشی های اندرویدی می باشد. شما می تونید با استفاده از این برنامه عالی به راحتی سرعت واقعی اینترنت از نظر دانلود و آپلود را تست نمایید و اطلاع داشته باشید. یان اپلیکیشن این قابلیت را دارد که سازگاری اتصال اینترنت شما را در نمودار خود نمایش دهد یا عیب یابی کند! بعد از گرفتن نتیجه بدست آمده از شبکه اینترنت خود می توانید به راحتی و آسانی آن را از طریق برنامه به اشتراک بگذارید.

Speedtest.net نام یک وبسایت اینترنتی مفید هست که این برنامه را با نام وبسایت خود در مارکت گوگل عرضه کرده و توانسته مورد استقبال کاربران اندروید قرار گیرید و در نظر داشته باشید. آخرین ورزن و جدیدترین نسخه برنامه Speedtest.net را می توانید در ادامه مطلب از لینک مستقیم سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های برنامه Speedtest.net Premium

– کم حجم و کاربردی برای استفاده

– توانایی عیب یابی اتصال

– نمایش نمودار دقیق با اطلاعات درست

– بررسی و تست واقعی سرعت اینترنت

– امکان به اشتراک گذاری نتیجه بدست آمده

– آسان و ساده برای استفاده

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.