دانلود SD Maid – System Cleaning Tool 4.11.5 – برنامه عالی بهینه سازی اندروید

انتشار: 5 مرداد 1397
ورژن: 4.11.5
سیستم مورد نیاز: 4.3.3 به بالا
دانلود SD Maid – System Cleaning Tool 4.11.5 – برنامه عالی بهینه سازی اندروید

شاید شما هم جزو کسانی هستید که از گوشی همراه خود مدتی زیاد استفاده می کنید؛ این کار باعث می شود سرعت گوشی کاهش بیاید. SD Maid – System Cleaning Tool یک اپلیکیشن قدرتمند و پیشرفته می باشد که شما می توانید با استفاده کردن از برنامه گوشی خود را بهینه سازی کنید و سرعت عملکرد گوشی را بالا ببرید. این اپلیکیشن بسیار عالی دارای ابزارهای مفید و کاربردی می باشد که می توان به: Explorer برای مدیریت کامل فایل ها، Searcher برای جستجو فایل ها بر اساس نام و محتوا، CorpseFinder برای حذف فایل های ناخواسته و جستجوی فایلهای پنهان در گوشی و ابزارهای بیشتر اشاره نمود.

SD Maid – System Cleaning Tool فایل منیجر قدرتمند را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید فایل ها را مدیریت کنید و قابلیت بررسی حجیم ترین فایل های سیستم را دارد که برای شما نمایش می دهد. با این برنامه به راحتی می توانید گوشی همراه خود را پاکسازی کنید و تمام فایل های سیستمی گوشی را که پس از روت کردن گوشی در دسترس می باشند را مخفی کنید، بدون هیچ مشکلی. از این اپلیکیشن پرطرفدار استفاده نمایید و از شر فایل و فولدرهای اضافی خلاص شوید.

ویژگی های برنامه SD Maid – System Cleaning Tool

– امکان مرور کردن تمام دستگاه خود و مدیریت هر نوع فایل ها

– قادر به پاک کردن فایل های اضافی

– مدیریت برنامه های نصب شده کاربر و سیستم

– شناسایی فایل های باقی مانده از برنامه های حذف شده

– جستجو برای فایل ها با نام، محتوا یا تاریخ

– به دست آوردن جزئیات دقیق از ذخیره سازی دستگاه خود

– بهینه سازی پایگاه داده دستگاه برای سرعت بخشیدن به موبایل

– قادر به پاک کردن، انتقال و هر گونه اقدام دیگر برای برنامه های واقعی

– توانایی شناسایی تصاویر، موسیقی یا اسناد تکراری و …

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.