برنامه Phone Cleaner, Booster and Junk Removal PRO 2.0 – بهینه سازی اندروید

انتشار: 6 آذر 1397
ورژن: 2.0
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
برنامه Phone Cleaner, Booster and Junk Removal PRO 2.0 – بهینه سازی اندروید

Phone Cleaner, Booster and Junk Removal PRO No Ads‏ یکی از اپلیکیشن های جدید و تازه منتشر یافته در مارکت گوگل پلی برای سیستم عامل پرطرفدار اندروید است که در این مطلب تصمیم به قرار دادن آن با لینک مستقیم در ادامه ای مطلب جهت دانلود داریم. این را می توانید به عنوان یک اپلیکیشن همه کاره از جهت های مختلف در موبایل های هوشمند خود به کار بگیرید. پاک کننده تلفن، تقویت کننده، بهینه سازی، آزاد سازی فضا، افزایش دادن کارایی و سرعت گوشی و … از برخی ویژگی های این برنامه است که منظرو از بالا رفتن کارایی گوشی روان بودن و موبایل بدون هنگ است. برنامه چند منظوره برای تعمیر و نگهداری دستگاه شما است البته تعمیر به معنای بهبود.

اپلیکیشن Phone Cleaner برای بهبود عملکرد باتری از لحاتظ های مختلف نیز طراحی یافته است که باعث افزایش طول عمر و همچنین صرف جویی در مصرف باتری نیز می شود. در خلاصه می توان گفت که این برنامه بدون تبلیغات می باشد و داده های ناخواسته، فایل های باقی مانده، فایل های موقت و حافظه کش را آزا می کند که همین کارها باعث کارایی موبایل می شود. البته همه امکانات برنامه و … قابل استفاده تنها با یک کلیک ساده می باشد. در صورتی که به چنین اپلیکیشنی در موبایل خود احتیاج دارید، آخرین نسخه از این برنامه در ادامه مطلب با لینک مستقیم برای دانلود قرار گرفته است.

ویژگی های کلیدی Phone Cleaner, Booster and Junk Removal PRO

– بهود موبایل هوشمند اندروید از لحاظ سرعت، حافظه و کارایی

– بهینه سازی سریع گوشی با یک کلیک و پاک کردن RAM و حافظه، کشتن فرآیندهای در حال اجرا ناخواسته، پاک کردن برنامه ها و رفع همه خطاها برای افزایش سریع و عالی سرعت موبایل

– دارا بودن سیستم خنک کننده گوشی جهت خنک نمودن موبایل هنگام بالا رفتن سی پی یو

– قارد به پا کردن به بساری از موارد جهت بالا بردن موبایل

– برنامه علاوه دارا بودن ویژگی های بسیار دارای حجم کم نیز می باشد.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.