دانلود NetGuard – no-root firewall 2.198 – فایروال بدون نیاز به روت گوشی اندروید

انتشار: 3 خرداد 1397
ورژن: 2.198
سیستم مورد نیاز: 4.0 به بالا
دانلود NetGuard – no-root firewall 2.198 – فایروال بدون نیاز به روت گوشی اندروید

حتما برای شما نیز پیش آمده است که خیلی زود بدون استفاده زیاد، حجم اینترنت تان تمام شود! دلایلی بسیاری وجود دارد که باعث می شود حجم داده های اینترنت در مدت کم کاهش بسیاری یابد که بیشترین دلایلش مربوط به گوشی های هوشمند اندروید است که در آن آپدیت و بروزرسانی مدام برنامه ها به صورت خودکار، تنظیمات اشتباه گوشی و برنامه و بسیاری دیگر که باعث می شود تا داده های اینترنت به سرعت تما شوند. راه حل های بسیاری جهت جلوگیری از به هدر رفتن حجم اینترنت وجود دارد که یکی از آن ها استفاده کردن از اپلیکیشن های Firewall (فایروال) در اندروید است. NetGuard – no-root firewall روش ساده و پیشرفته جهت جلوگیری از دسترسی به اینترنت برای گوشی های اندروید می باشد که هممانطور از نامش پیداست نیازی به روت گوشی ندارد!

این برنامه عالی به شما این امکان را می دهد تا برنامه ها و آدرس های را که می خواهید از دسترسی به اینترنت جلوگیری شود به صورت جداگانه دسترسی به Wi-Fi و یا اتصال به داده های تلفن همراه را برای ان ها مسدود کنیدف بدون هیچ مشکلی! البته باید در نظر داشته باشید که مسدود کردن دسترسی به اینترنت می تواند کمک کند تا مصرف داده های خود را کاهش دهید، باتری خود را ذخیره کنید و از حریم خصوصی خود حفاظت کنید که بسیار مفید هستند.

برخی از امکانات و ویژگی های برنامه NetGuard – no-root firewall

– ساده و آسان برای استفاده

– بدون نیاز به روت کردن گوشی

– بدون ردیابی یا تجزیه و تحلیل

– پشتیبانی IPv4 / IPv6 TCP / UDP

– شتیبانی از دستگاه چندگانه کاربران

– مسدود کردن اختیاری رومینگ در گوشی

– قادر به مسدود کردن برنامه های کاربردی سیستم

– مطلع کردن از برنامه های مصرف کننده اینترنت

– طراحی شده ماده با تم نور و تاریک

راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.