دانلود MyIrancell 2.3.1 – اپلیکیشن ایرانسل من برای اندروید

انتشار: 20 آذر 1400
ورژن: 2.3.1
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود MyIrancell 2.3.1 – اپلیکیشن ایرانسل من برای اندروید

ایرانسل من یک اپلیکیشن کم حجم فارسی و کاملا کاربردی برای دستگاه های اندرویدی می باشد که توسط شرکت ایرانسل عرضه شده است و میلیون ها کاربر ایرانی دارند از برنامه بهره می برند و شما نیز می توانید یکی از آن ها باشید! با نصب و استفاده از این اپلیکیشن می توانید به به صورت آسان و راحت به آمار میزان مصرف اینترنت، هزینه‌های تماس و پیامک های خود دسترسی داشته باشید و آن ها را به صورت حرف های مدیریت کنید! مشاهده خلاصه صورتحساب برای شش دوره گذشته، زنگ هشدار وایمکس کاربران پیش پرداخت، دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی ایرانسل، افزایش دائمی اعتباری محدود، صورتحساب پرداخت کامل و … از برخی امکانات و ویژگی های برنامه ایرانسل من است که کاربران می تواند به همه ویژگی های برنامه تنها با نصب آن دسترسی کامل داشته باشند.

اپلیکیشن ایرانسل من رابط کاربری ساده با امکان مدیریت کامل مصرف، خرید و پرداخت حساب ایرانسلی را برای کاربران و مشترکین ایرانسل به وجود آورده است که در نظر داشته باشید که اپلیکیشن تنها برای استفاده مشترکین ایرانسل طراحی شده است. این برنامه عالی اطلاعاتی کاملی را در اختیار شما از جمله نمایش اطلاعات حساب مانند: موجودی، اعتباری، صورتحساب را قرار می دهد و حتی مشترکین جدید نیز در صورت مایل بودن می توانند ثبت نام کنند.

برنامه ایرانسل من MyIrancell و برخی ویژگی ها آن

  • رابط کاربری ساده با طراحی پویا
  • مشاهده و امکان خرید پیشنهادات ویژه (شگفت انگیز)
  • نمایش اطلاعات حساب از جمله موجودی، اعتباری، صورتحساب …
  • خلاصه صورتحساب شش دوره گذشته تنها در سیم کارت دائمی
  • صورتحساب پرداخت: کوپن، خسارت کوپن شارژ، بانک دروازه و ..
  • اطلاعات کامل در مورد میزان مصرف اینترنت، شارژ تلفن همراه
  • امکان دسترسی آسان به شبکه های اجتماعی ایرانسل
  • دسترسی آسان به منوها و گزینه های مورد نظر
  • افزایش دائمی اعتباری محدود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.