دانلود KingRoot 5.4.0 – برنامه کینگ روت برای روت کردن گوشی اندروید

انتشار: 16 خرداد 1398
ورژن: 5.4.0
دانلود KingRoot 5.4.0 – برنامه کینگ روت برای روت کردن گوشی اندروید

KingRoot یک برنامه فوق العاده و بسیار پرطرفدار جهت روت نمودن گوشی های اندرویدی می باشد. اگر قصدر روت گوشی اندرویدی خود را به دلایل مختلف دارید؟ می توانید با نصب برنامه کینگ روت به راحتی تنها با یک کلیک گوشی خود را روت نمایید! دلایل زیادی وجود دارد که بخواهید گوش اندروید خود را روت کنید، برای مثال: تغییر دسترسی برنامه ها، دسترسی به ریشه سیستم، استفاده از برنامه و بازی ها نیاز به روت و … برخی از دلایل موجود و مختلف روت هستند که می توانید با روت کردن این موقیعیت ها را در گوشی اندروید خود فراهم کنید.

برنامه های زیادی در زمینه روت اندروید وجود دارند، ولی از حجم بالایی و تنظیمات پیچیده ای برخوردار هستند که این کار را برای شما بسیار سخت می کند؛ KingRoot نسبت به آن ها حجم کمی دارد و قابلیت روت کردن با یک کلیک را برای کاربران فراهم می کند. جدیدترین نسخه و آخرین ورژن برنامه کینگ روت در این مطلب برای دانلود قرار گرفته که می توانید از لینک مستقیم سایت میلاد دانلود دریافت نمایید.

برخی از ویژگی های KingRoot

– رایگان و قدرتمند

– روت کردن سیستم عامل اندروید به صورت آسان و ساده

– حرفه ای با تنظیمات پیشرفته با عملکرد سریع

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.