دانلود Google Translate 5.23.0 – ترجمه متن ترنسلیت برای اندروید

انتشار: 10 شهریور 1397
ورژن: 5.23.0
دانلود Google Translate 5.23.0 – ترجمه متن ترنسلیت برای اندروید

Google Translate یکی از سرویس های مفید و پرطرفدار شرکت نام آشنا و معروف گوگل می باشد که کاربران می توانند به عنوان یک ترجمه گر حرفه ای یا بهتر است گفته شود مترجم عالی استفاده کنند. این برنامه از 103 زبان مختلف دنیا پشتیبانی می کند که محبوب های آن ها عبارتند از: انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، ژاپنی، پرتغالی، فرانسوی و بسیار زبان های دیگر که امکان ترجمه متن را در هر زبان ممکن نموده است! البته در نظر داشته باشید برنامه آنلاین می باشد، ولی در صورت آفلاین نیز قادر به ترجمه 52 زبان مختلف دنیاست که اکثر زبان های محبوب می باشند. همچنین یکی از ویژگی های عالی برنامه امکان خواندن تصویر را دارد که شما میتوانید با استفاده از دوربین عکس بگیرید و برنامه به صورت آنی ترجمه می کند!

Google Translate قابلیت های بسیاری دارد که یک مترجم کامل را به وجود آورده. نسخه اندرویدی برنامه ترنسلیت برای گوشی های اندروید منتشر شده که ما در این مطلب نسخه اندروید برنامه را قرار دادیم. این برنامه کاربرد توانسته در گوگل پلی با 100 میلوین بار دانلود توسط کاربران اندروید، امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را به نام خود ثبت کرده است.

ویژگی و قابلیت های کلیدی برنامه Google Translate

– ترجمه 103 زبان مختلف دنیا با تایپ کردن متن!

– امکان ترجمه هر گونه کپی متن در برنامه

– ترجمه 52 زبان هنگام آفلاین بودن (بدون نیاز به اینترنت)

– ترجمه فوری با استفاده از دوربین خود برای ترجمه متن به 30 زبان فورا!

– گرفتن عکس از متن برای ترجمه با کیفیت بالاتر در 37 زبان

– قابلیت دست خط، خط کشی به جای استفاده از صفحه کلید در 93 زبان

– عبارات ستاره و ذخیره ترجمه برای مراجعات بعدی در هر زبان

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.