دانلود Google Clock 5.2.1 – برنامه ساعت هوشمند و حرفه ای گوگل برای اندروید

انتشار: 13 فروردین 1397
ورژن: 5.2.1
دانلود Google Clock 5.2.1 – برنامه ساعت هوشمند و حرفه ای گوگل برای اندروید

Google Clock برنامه ی محبوب از سوی کمپان گوگل برای سیستم عامل اندروید است که در مارکت پلی استوری دارای طرفداران بسیاری می باشد که یک ساعت فوق العاده با تنظبمات و امکانات عالی را برای یک گوشی هوشمند فراهم می کند که علاوه بر کاربردی بودن می تواند در بسیاری از اوقات نیز مفید باشد. این برنامه ساعت ویژگی های بسیاری دارد که با نصب آن می توانید فراتر از یک ساعت را حس کنید! بعد از نصب در ابتدا برای درست کار کردن ساعت می توانید شهر جهانی را تعیین کنید و بعد از آن به تنظیمات مورد نیاز خود بپردازید. آلارم ساعت را برای بیدار شدن راحت از خواب تنظیم کنید یا به اضافه کردن تایمر حرفه ای و بسیار دقیق هر موقع که خواستید بپردازید. همچنین امکان اجرای یک کرونومتر در برناه وجود دارد که این نیز یک ابزار کاربردی در بعضی از مواقع می باشد!

برنامه Google Clock با دستگاه های Wear OS سازگار بوده و شتیبانی می کند که می توانید با ست کردن برنامه به مشاهده کردن هشدارها و تایمر های خود در ساعت هوشمند موچی خود بپردازید که لذت و هیحان بیشتری نیز دارد. در نتیجه و خلاصه می توان گفت که ساعت گوگل تمام قابلیت های مورد نیاز شما را در یک برنامه ساده و زیبا با طرحی عالی قرار می دهد. Google Clock در گوگل پلی بیش از 100 میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است.

ویژگی های برنامه Google Clock

  • امکان تنظیم آلارم، اضافه کردن تایمر دقیق و عالی، امکان اجرای یک کرونومتر
  • امکان مشاهده کردن دقیق ساعت های جهانی کشورهای مختلف
  • پشتیبانی از ساعت های هوشمند اندرویدی
  • امکان اضافه کردن هر شهر از جهان به ساعت جهانی خود
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.