دانلود GOM Saver – Memory Storage Saver and Optimizer 1.1.3 – بهینه ساز رم گوشی اندروید

انتشار: 28 اسفند 1396
ورژن: 1.1.3
سیستم مورد نیاز: 4.3 به بالا
دانلود GOM Saver – Memory Storage Saver and Optimizer 1.1.3 – بهینه ساز رم گوشی اندروید

GOM Saver – Memory Storage Saver and Optimizer همانطور که از نامش یک برنامه قدرتمند و عالی در راستای بهینه سازی و ضرف جویی حافظه دستگاه های سیستم عامل اندروید می باشد. دلایل بسیاری در زمینه افزایش زیاد حافظه رم گوشی وجود دارد که می تواند حجم حافظه را بالا ببرد و از طریق پر شدن حافظه، گوشی شما را با کاهش سرعت رو به رو کند که در کل نتیجه آن پایین آمدن کارایی گوشی موبایل از لحاظ های مختلف می باشد. GOM Saver اولین و تنها برنامه ی است که هدف آن تمرکز بر صرفه جویی در مقدار زیادی از فضای ذخیره سازی حافظه رم است که در کل از استفاده برنامه، نیازی به حذف کردن برنامه ها، فیلم ها، عکس ها و … ندارید. یک اسکن قوی از سوی این برنامه می تواند مقدار حافظه را زیر و رو کند و شما را تاحت تاثیر قرار دهید. حذف کش کلی حافظه که باعث 50% از عوامل موثر افزایش حجم حافظه رم است که برنامه می توانید کش، فایل های بیهیوده و بسیاری دیگر از موارد را که به درد نمی خورند پاکسازی کند و یک گوشی تمیز را در اختیار کاربران قرار دهد!

ویژگی های برنامه GOM Saver – Memory Storage Saver and Optimizer

  • داشتن حجم کم و بدون نیاز تنظیمات خاص و پیچیده
  • استفاده آسان با محیط کاربری سریع و ساده برای استفاده
  • توانایی یک اپلیکیشن تمیز کننده جهت حذف فایل های به درد نخور و بیهوده
  • پاکسازی کامل حافظه کش رم برای آزاد سازی فضا
  • بدن نیاز به جذف فایل هایی مانند برنامه، فیلم، عکس و …
  • قادر به آزادسای فضای گیگابایتی از حافظه گوشی
  • قابلیت افزایش سرعت گوشی با آزادسازی فضای اشغال شده
  • توانایی بهینه سازی حافظه رم به صورت کارت
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.