دانلود File Expert with Clouds 8.3.0 – فایل منیجر قدرتمند اندروید

انتشار: 30 آبان 1395
ورژن: 8.3.0
سیستم مورد نیاز: 4.1 به بالا
دانلود File Expert with Clouds 8.3.0 – فایل منیجر قدرتمند اندروید

هر دستگاه اندرویدی لازم است که یک فایل منیجر داشته باشد تا به خوبی مدیریت شود. File Expert with Clouds فایل منیجر قدرتمند و پر امکانات برای سیستم عامل اندروید می باشد و با قابلیت های مهم و زیادی که دارد طرفداران زیادی جذب کرده است. مدیریت فایل چند زبانه، پشتیبانی از دسترسی به فایل های ریشه (روت)، تغییر نام دسته ای فایل، پشتیبانی از FTP, SFTP, FTPS, SMB, WebDAV، قابلیت خواندن و استخراج فایل های فشرده و … از برخی ویژگی های اپلیکیشن File Expert می باشد. این برنامه از زبان های مختلف دنیا به خوبی پشتیبانی می کند و  این امکان را می دهد که به صورت حرفه ای و ساده فایل ها را در گوشی های اندروید مدیریت کنید.

برخی از قابلیت های File Expert

  • پشتیبانی از ساختار جدول تغییر
  • عملکرد بسیار سریع در جستجوی فایل
  • پشتیبانی از FTP، SFTP، FTPS، SMB، WebDAV
  • قابلیت خواندن و استخراج فایلهای فشرده 7ZIP، RAR و TAR
  • پشتیبانی از دسترسی به ریشه (روت) و تغییر فایل های سیستم و تغییر مجوزهای دسترسی فایل
  • پشتیبانی از مدیریت فایل ابرها: OneDrive, Google Drive, Sugarsync, Copy, Yandex, Mediafire, Owncloud, Dropbox, Box
  • به اشتراک گذاری و انتقال فایل ها از طریق بلوتوث و یا وای فای
  • نمایش تعداد فایل ها و اندازه هر یک از پوشه
  • بازیابی فایل های پاک شده
دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.