دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید – نسخه جدید 1.0

انتشار: 29 اردیبهشت 1398
ورژن: 1.0
دانلود برنامه رمزساز سپه برای اندروید – نسخه جدید 1.0

رمزساز سپه یک اپلیکیشن اندروید و بسیار کاربردی می باشد که همانطور از نامش پیداست برای مخاطبین بانک سپه بوده و کاربران می توانند با استفاده از این برنامه رمزهای مختلف می توانید تولید کنید. برای ورورد به هر برنامه ای باید یک رمز به کار ببرید ، در همراه بانک سپه نیز همینطور است که رمزساز سپه به شما این امکان را می دهد تا با تولید رمزهای یکبار مصرف از امنیت اطلاعاتتان آسوده باشید. در اکثر مواقع برای نگهداری امن رمز‌ها، روشهای مختلفی پیشنهاد می شود که به یکی از این روش ها می تواند استفاده از رمز یک بار مصرف است. همانطور که مشخص است در این روش رمز را با وسیله رمز‌ساز تولید شود و هر رمز نیز فقط یک بار قابل استفاده است. رمز بعد این که یک بار استفاده شد، دیگر فاقد اعتبار بوده و امکان سوء استفاده از لحاظ های مختلف ندارد. اگر شما نیز از مخاطبین بانک سپه هستید، می توانید با استفاده از این برنامه رمز ساز ، رمزهای یکبار مصرف برای حساب بانکی خود تولید کنید!

ویژگی های برنامه رمزساز سپه

– کم حجم و آسان برای استفاده بهره وری

– تولید رمزهای یکبار مصرف با قابلیت استفاده

– بسیار کاربردی جهت حفظ امنیت حساب

نحوه استفاده از فعال ساز

در ابتدا جهت فعالسازی رمزساز سپه نیاز به موارد و برخی اطلاعات بانکی حساب کاربر است که عبارت بوده از شماره مشتری، شماره سریال و رمز فعالسازی می باشد.

شما می توانید برای دسترسی به این اطلاعات به یکی از شعبه های بانکی مراجعه کنید تا بتوانید با واردکردن این اطلاعات به برنامه ، رمز پیش فرض را فعا کنید.

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.