دانلود DirectChat Pro 1.7.4 – پاسخ دادن به پیام ها (دایرکت چت) اندروید

انتشار: 1 مرداد 1397
ورژن: 1.7.4
سیستم مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
دانلود DirectChat Pro 1.7.4 – پاسخ دادن به پیام ها (دایرکت چت) اندروید

DirectChat Pro (ChatHeads) برنامه نسبتا جدید برای موبایل های اندروید می باشد که دارای کارایی بسیار بالای است و می تواند برای کسانی که در پیام رسان و برنامه های چت مختلف فعالیت می کنند موثر باشد. این برنامه به شما اجازه می دهد تا به همه پیام های دریافتی پیام رسان ها به صورت مستقیم دسترسی داشته باشید و به همه آن ها بدون اینکه پیام رسان ها را باز کنید، پاسخ دهید. در کل می توان گفت که این تمام گفتگو شما را در یک مکان مدیریت می کند تا به شما در برقراری مکالمه راحت تر و موفق تر باشید و که از لحاظ های مختلف بسیار به شما کمک می کند. علاوه بر اینکه برنامه در زمان شما صرف جویی می کند؛ از این رو می توان گفت که در مصرف اینتنرت نیز تاثیر گذار است.

این اپلیکیشن از بیش از 20 پیام رسان به طور پیش فرض پشتیبانی می کند که شامل پیام رسان های محبوب از جمله تلگرام و … می باشد. برنامه دایرکت چت تنظیمات کاربردی را برای کاربران فراهم می کند و امکان سفارشی کردن ظاهری برنامه را نیز می دهد. اگر شما نیز در پیام رسان های مختلفی کار و فعال می کنید و روزانه با دوستان یا و … به چت کردن می پردازید؟ می توانید با DirectChat Pro در موبایل و دستگاه اندرویدی خود در زمان و مصرف اینترنت خود صرفه جویی کنید!

برخی ویژگی های برنامه DirectChat Pro

– مسدود کردن کاربران برای دریافت پیام ها

– بدون تبلیغات آزار دهنده

– امکان مشاهده کردن پیام ها از طریق پیش نمایش

– علامت گذاری به عنوان پیام خوانده شده به طور مستقیم

– چت های اخیر و یادآوری هر مکالمه گذشته در هر زمان

– رنگ های گفتاری و تم های مختلف برای سفارشی کردن

– پشتیبانی از انواع پیام رسان ها

لیست برخی از پیام رسان ها پشتیبانی شده

WhatsApp

Kik

Hangout

Telegram

Allo

Textra

Skype

Facebook Messenger

Threema

Line

Disa

Plus

Slack

GroupMe

Messenger Lite (for Android N+)

Viber

Gmail

Android Messages

Instagram (for Android N+)

Google Voice

YAATA

BBM

Discord (for Android N+)

Wire (for Android N+)

دریافت فایل‌ها...
راهنمای فعال سازی

روش کپی صحیح دیتاها

آن دسته از فایل های اندرویدی که دارای دیتا باشند در لیست فایل های قابل دریافت سایت قرار می گیرد که الزامی است آن فایل دیتا نیز دریافت گردد و در حالتی که با فرمت zip باشد ابتدا آن را استخراج نمایید. توجه نمایید مسیر فایل های دیتا در پوشه Android حافظه داخلی گوشی می باشد. در فولدر Android دو پوشه دیگر به اسم obb و data موجود می باشد.

حال بایستی برای این که بدانیم کجا باید فایل دیتا کپی شود پوشه استخراجی دیتا را باز کنید و فرمت فایل را بیابید. اگر پسوند دیتا obb بود بایستی در فولدر obb کپی شود. اگر در فرمت های دیگر بود باید در پوشه data فایل ها همراه با پوشه خودشان کپی شوند.

لازم به توضیح است که برخی دیتاها در حافظه جانبی sd card شناسایی نمی شود. پس سعی کنید آنها را در حافظه اصلی گوشی قرار دهید. همچنین در صورتی که پوشه obb در داخل مسیر Android گوشی تان موجود نبود باید به همین نام یعنی obb پوشه ایجاد نمایید.

اشتراک گذاری مطلب
0 دیدگاه

خوشحال می شویم دیدگاهتان را در رابطه با این مطلب به اشتراک بگذارید.